چگونه ویرات کوهلی باعث شد آدام زامپا در Royal Challengers Bangalore احساس خوش آمد کند


هنگامی که هند استرالیا را استخدام می کند ، یکی از نبردهای مهم بین ویرت کولی و آدام زامپا ، هم تیمی های رویال چلنجر بنگلور خواهد بود. اگرچه مواردی وجود داشته است که کاپیتان هند بر زامپا سلطه داشته است ، اما اخیراً اسپینر اغلب از او برتری کسب کرده است ، به این ترتیب که هفت مرد به نام او طرد شده اند. اما زامپا فاش کرد که او رابطه خوبی با کوهلی دارد و گفت که این آدمک زن پربار بسیار متفاوت از رفتار آتشینش در زمین است که بازی نمی کند.

بوق تجاری

در مصاحبه ای با سیدنی مورنینگ هرالد ، زامپا بازگو کرد که کوهلی در آستانه رقابت های لیگ برتر هند (IPL) 2020 چه احساسی به او داد که به هم تیمی های RCB خود پیوست.

در روز اول حضور خود در این تیم از طریق شماره پیام WhatsApp دریافت شد که ذخیره نشده بود.

در آن آمده است: “پمپ ها ، اینجا یک کوپن 15 دلاری در یک رستوران وگان از Deliveroo است.” “این واقعا یک رستوران خوب است.”

بعدا فهمید که این از طرف کولی است ، که مانند Zamp ، وگان است.

زامپا گفت: “اولین روز ورود من بود (و او) چیزی به من اضافه کرد.” “من شماره او را نداشتم. او طوری ساخت که گویی ما برای همیشه یکدیگر را می شناسیم.”

زامپا می گوید: “او کاملاً شبیه چیزی نیست که شما در زمین کریکت ببینید.” “او همیشه تنش های خود را در تمرینات و بازی ها سرمایه گذاری می کند ؛ او عاشق رقابت است ، از اینکه مثل هیچ کس دیگری بازی کند متنفر است. او احتمالاً این کار را بیشتر از دیگران نشان می دهد.”

لژیون استرالیا گفت: “از پارک بیرون می آید ، او جالبترین شخص است. او در اتوبوس فیلم های YouTube را تماشا می کند و با صدای بلند می خندد.”

“اخیراً یک کلیپ کریکت از cricket.com.au وجود داشت ، یک پایان خنده دار وجود داشت ، او سه هفته پشت سر هم به آن می خندید. او دوست دارد چنین جوک هایی را دنبال کند.”

زامپا در مورد پیشنهادات کولی برای اسم حیوان دستش گفت: “من از این حرف می خندم.”

“و بسیار استقبال می شود. من هفت بار از آن بیرون آمدم ، اما آنها به خوبی فشار می آورند ؛ اقتصاد نیز خوب است و واقعاً بیش از شش اجرا است. خیلی جالب است. حالا ما نزدیکتر خواهیم شد.”

و آیا تماشاگران می توانند انتظار داشته باشند كه كلماتی در زمین بین آنها رد و بدل شود؟

زامپا می گوید: “ویرات به من چیزی نخواهد گفت زیرا می داند که واقعاً من را آزار نمی دهد.” “برای من بسیار جالب است که به این مرحله رسیده ام. من همیشه این چالش را دوست دارم. من چالش بولینگ در وایراتا را دوست دارم. او احتمالاً بهترین بازیکن تمام دوران است.”

بالا رفته

زامپا و کوهلی در یک تور فاز محدود در هند داون آندر به مصاف هم می روند. پیش از سری سه مسابقه T20 International ، هند در سه مرحله ODI به مصاف استرالیا می رود.

سپس دو تیم در یک سری تست چهار مسابقه به مصاف یکدیگر می روند اما کوهلی پس از اولین تست در آدلاید با مرخصی والدین به هند برمی گردد و بقیه سریال ها را از دست می دهد.

مباحث ذکر شده در این مقاله