چگونه ویرات کهلی در حین قرنطینه در سیدنی مشغول است

ویرات کهلی پس از اولین بازی آزمایشی برابر استرالیا به هند سفر می کند© توییتر


در حال حاضر در استرالیا در تور کریکت بعدی در هند ، ویرات کولی برای جاسوسی در مورد نحوه نامزدی خود در حین قرنطینه به غیر از آموزش ، به توییتر رفته است. هند و استرالیا در سه ODI ، سه T20I و یک سری تست چهار مسابقه با یکدیگر روبرو می شوند. کوهلی عکسی را در توییتر خود منتشر کرد که یک تی شرت اتو شده را نشان می دهد. او دیده می شود که روی کاناپه نشسته و لپ تاپی در دامان خود دارد. او آن را صدا زد: “خاطرات قرنطینه. تی شرت اتو خورده ، مبل راحتی و سریال خوبی برای تماشای آن.”

بوق تجاری

کاپیتان هندی ، که BCPP به او مرخصی پدری داد ، پس از اولین آزمایش به خانه بازمی گردد. کهلی و همسرش آنوشکا شارما در ژانویه 2021 در انتظار اولین فرزندشان هستند.

کوهلی اخیراً در فصل 2020 لیگ برتر هند (IPL) در امارات متحده عربی (امارات) حضور داشت.

Royal Challengers Bangalore (RCB) در مرحله حذفی به SunRisers Hyderabad (SRH) باخت. RCB در مرحله IPL 2020 چهارم شد.

او مبارزات خود را ضعیف آغاز کرد ، اما خیلی زود بهبود یافت و در مجموع 466 دویدن را از 14 مسابقه با ضربات 121.35 به ثمر رساند. او همچنین سه نیم قرن را قطع کرد. تعداد محدودی او شامل 23 چهار و 11 شش تایی بود.

بالا رفته

هند اولین ODI خود را در 27 نوامبر برابر استرالیا انجام خواهد داد. اولین T20I در 4 دسامبر برگزار می شود و سری تست های چهار مسابقه در 17 دسامبر آغاز می شود.

تیم هندی قبلاً تمرین خود را در حباب بیولوژیکی خود آغاز کرده است. افزایش موارد COVID-19 در استرالیای جنوبی تور را بهم ریخته است ، اما لغو یا انتقال هنوز گزارش نشده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله