چرا ارتودنسی؟

 سلامت دهان و دندان دریچه ای برای سلامت کلی شماست. درمان ارتودنسی به اطمینان از عملکرد مناسب دندان ها و ایجاد لبخندهای سالم کمک می کند. نیش خوب باعث می شود که شما گاز گرفتن ، جویدن و صحبت را راحت تر کنید.

تمیزکردن دندانهایی که نامرتب هستند سخت تر است و می تواند باعث پوشیدن غیر طبیعی مینای دندان شود که می تواند منجر به اقدامات گسترده و گران قیمت دندان شود. درمان ارتودنسی یک راه حل سریع نیست. این یک فرآیند بیولوژیکی پیچیده است. این شامل تغییر در استخوان های فک ، استخوان های صورت و بافت نرم هنگام انتقال دندان ها به موقعیت های جدید است.

مراقبت از شما اغلب با معاینه دقیق دندان ها و دهان و مطالعه سوابق دندانپزشکی مانند اشعه ایکس ، عکس ها و مدل های دندان شروع می شود. از این رو ، متخصص ارتودنسی شما می تواند یک برنامه درمانی سفارشی تهیه کند. همکاری با متخصص ارتودنسی ، درمان ارتودنسی می تواند نتایج زندگی را افزایش دهد: عملکرد بهتر (گاز گرفتن ، جویدن ، صحبت کردن). توصیه ما: قرارهای ملاقات خود را حفظ کنید ، به متخصص ارتودنسی خود درمورد مشکلاتی که ممکن است بین قرار ملاقات ایجاد شود ، مشاوره کنید ، آنچه را می خورید و می نوشید ، مراقب باشید ، از نوشیدنی های شیرین و مسواک زدن و نخ دندان کشیدن طبق دستور متخصص ارتودنسی خودداری کنید.

ارزش تلاش برای رسیدن به هدفی است که شما و متخصص ارتودنسی خود به اشتراک می گذارید – داشتن لبخندی سالم به شما برای یک عمر.

لبخند شما سلام شما به جهان است. این مانند نوری است که در تاریکی می درخشد و می تواند اتاق را روشن کند. ما همیشه می شنویم که لبخند مسری است و شما می توانید شواهد را هر روز مشاهده کنید. به نوعی لبخند به ما اجازه می دهد روحیه خود را بهبود ببخشیم ، چه به این دلیل که لبخند می زنیم و چه اینکه از شخص دیگری لبخند دریافت می کنیم. لبخند زدن بهترین لوازم جانبی ما است و وقتی یادمان می رود آن را بپوشیم به خوبی به ما کمک می کند. فیلیس دیلر یک بار گفت: “لبخند منحنی است که همه چیز را مرتب می کند.” لبخند ما می تواند چه چیز جادویی باشد.

 

در طول سالها تمرین من به عنوان یک متخصص ارتودنسی ، جادویی را که لبخند می تواند به ارمغان بیاورد ، مشاهده کردم. من دریافته ام که یک لبخند زیبا باعث افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس می شود. تحقیقات حتی نشان می دهد لبخند خوب می تواند به نمرات بهتر و پیشرفت شغلی منجر شود. ما در یک دنیای رقابتی زندگی می کنیم و یک لبخند عالی می تواند به شما امتیاز دهد.

لبخند شما نیز قسمت مهمی از سلامت دندان شماست. دندان های کج یا فاصله بین دندان ها ممکن است باعث خجالت یا خودآگاهی شود. دندان ها و فک های نامناسب می توانند منجر به پوسیدگی دندان ، بیماری پریودنتال ، مشکلات مفصل فک شوند و حتی با مشکلات قلبی مرتبط است. دندان های کج و شلوغ به سختی تمیز و نگهداری می شوند. مال اکلوژن – هم تراز نبودن دندان ها و فک ها به طور نامناسب – می تواند باعث ساییده شدن غیر عادی مینای دندان ، دشواری در جویدن و / یا صحبت کردن ، و استرس اضافی در حمایت از بافت استخوان و لثه شود. بدون درمان ، بسیاری از مشکلات به سادگی بدتر می شوند. با مراقبت خوب ، دندان ها می توانند یک عمر دوام داشته باشند.

ما اغلب فکر می کنیم که درمان ارتودنسی فقط برای کودکان است. درست است که درمان در طی رشد و نمو فعال ممکن است نتیجه ای به همراه داشته باشد که ممکن است پس از اتمام رشد صورت و فک ممکن نباشد. این یک دلیل است که متخصص ارتودنسی باید کودکان را برای درمان ارزیابی کند. اما سن در مورد درمان ارتودنسی محدودیتی ندارد. دندان های سالم در هر سنی قابل جابجایی هستند. امروزه بزرگسالان از هر 5 بیمار ارتودنسی یک نفر را تشکیل می دهند. با تشکر از “لوازم” متنوعی که توسط متخصصان ارتودنسی استفاده می شود ، بزرگسالان ممکن است به طور نامحسوس به لبخند عالی که می خواهند برسند.

هدف از درمان ارتودنسی لبخند زیبا و نیش خوب است – به معنی دندانهای صاف که به خوبی با دندانهای فک مقابل مخالف می شوند و عالی به نظر می رسند. نیش خوب باعث می شود که شما گاز گرفتن ، جویدن و صحبت را راحت تر کنید. درمان ارتودنسی می تواند سوocc نتیجه گیری را اصلاح کرده و به شما کمک کند لبخندی سالم و زیبا داشته باشید که برای زندگی مفید باشد. بیشتر از دندانهای صاف است. تنظیم چگونگی کار دندان ها و فک ها با یکدیگر ، بهبود یک رابطه عملکردی ، از ویژگی های متخصص ارتودنسی است. درمان ارتودنسی باعث ایجاد نیش بهتری می شود ، دندان ها را بهتر متناسب می کند و احتمال بروز مشکلات دندانی را در آینده کاهش می دهد.

 

با استفاده از جادویی که لبخند می تواند به شما وارد کند ، یک متخصص ارتودنسی می خواهد به شما کمک کند تا به این فرصت دست پیدا کنید تا آن اتاق را روشن کند و بهترین شما باشد. به دنیا نشان دهید چه لبخند زیبایی دارید!

ارتودنسی اصفهان

بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

لیست متخصصین ارتودنسی اصفهان

هزینه ارتودنسی اصفهان

ارتودنسی شفاف در اصفهان

ردیف کردن دندان های نا منظم در اصفهان

متخصص خوب ارتودنسی

متخصص خوب ارتودنسی اصفهان

متخصص ارتودنسی اصفهان

 

فوق تخصص ارتودنسی اصفهان