چتشوار پوجارا به دیگ های هندی اعتماد دارد تا استیو اسمیت ، دیوید وارنر را مهار کند


حضور دیوید وارنر و استیو اسمیت استرالیا را قویتر می کند ، اما چتشوار پوجارا کاملاً به دیگهای بخار “شگفت انگیز” هند اعتقاد دارد ، که به اعتقاد او این فرصت را دارد که تکرار پیروزی تاریخی در سری آزمون های 19-19 2018 را بنویسد. 500 دویدن پوجارا با سه صدها نفر سنگ بنای پیروزی سری 2-1 در آن زمان ، هند اولین بار در استرالیا پس از 71 سال است. با این وجود اسمیت و وارنر به دلیل ممنوعیت تغییر توپ در این مجموعه بازی نکردند. “هند (3 تیم خفاش استرالیا) نسبت به سالهای 19-2018 کمی قدرتمندتر خواهد بود ، اما پیروزی آسان نیست. اگر می خواهید در خانه پیروز شوید ، باید سخت کار کنید ،” – هند معتبر .3 در مصاحبه اختصاصی با PTI گفت. یو قبل از شروع تور استرالیا

بوق تجاری

پوجارا معتقد است که سه بولینگ سریع برتر هند با جاسپر بومری ، ایشانت شارما و محمد شامی می توانند مانند سال 19-2018 جادویی را ایجاد کنند و ناراحتی زیادی برای تیم میزبان ایجاد کنند.

آزمایش های آینده قرار است از 17 دسامبر آغاز شود.

“بدون شک ، اسمیت ، وارنر و مانوس لابوشان بازیکنان بزرگی هستند. اما بخش خوبی از برداشت فعلی قایق ما این است که اکثر آنها در یک سری بازی می کنند و بولینگ ما نیز تفاوت زیادی با آنچه در سال 2018 بود ندارد. 19 “

برای قایق های تندرو در هند مانند وضعیت “بازدید شده ، انجام داده است” است.

“آنها می دانند که چگونه در استرالیا موفق شوند ، زیرا در گذشته نیز در آنجا موفق بوده اند. آنها برنامه های بازی خود را دارند و اگر ما بتوانیم آنها را به خوبی انجام دهیم ، آنها می توانند اسمیت ، وارنر و لابوشان را به سرعت بیرون بیاورند.”

“اگر ما بتوانیم همان کاری را که در گذشته انجام داده ایم انجام دهیم ، مطمئن هستم که همه شانس پیروزی دوباره در سریال را داریم.”

این مرد که به 6000 دوش آزمایشی (5840 در 77 بازی) با 18 صد بچه گربه نزدیک می شود ، گفت: اولین آزمایش در آدلاید بازی شبانه روز است و مبارزه با سوسک صورتی هنگام غروب مشکلات شخصی شما را به همراه خواهد داشت. .

“این یک کار کاملاً متفاوت خواهد بود – بازی با توپ صورتی ، زیرا سرعت و بازگشت نیز تغییر می کند. ما با استراحت صورتی در استرالیا بازی خواهیم کرد (در برابر بنگلادش ، این تست Pink SG بود). کمی متفاوت خواهد بود.”

او معتقد است که غلبه بر مشکلات اولین آزمایش شبانه روز در خارج از کشور باید به طور جمعی اتفاق بیفتد.

وی گفت: “هم تیم و هم اینکه چگونه افراد باید هرچه زودتر آن را درک کنند ، بپذیرند و به آن (توپ صورتی و چراغ ها) عادت کنند. با یک توپ صورتی تفاوت وجود خواهد داشت.”

“دوره گرگ و میش نسبت به دوره های دیگر دشوارتر است ، اما وقتی بیشتر بازی می کنید و بیشتر تمرین می کنید ، به آن عادت می کنید. مدتی طول می کشد …”

دانش آموخته بازی ، پوجارا شناخته شده است که در حال کار بر روی بازی خود با پدرش آرویند پوجارا است که تنها مربی او نیز است.

او برنامه هایی دارد اما دوست ندارد زیاد افشا کند.

“جنبه فنی چیزی است که من نمی توانم درباره آن بحث کنم. ترجیح می دهم در مورد آن صحبت نکنم. این یک مسئله استراتژیک است که قابل فاش شدن نیست.”

وی گفت: “حتی در دور آخر تمرینات من خوب بود ، من مطمئن هستم كه می توانم همین تمرین را برای این سری نیز تکرار كنم. من همیشه سعی می كنم چند چیز دیگر به بازی خود اضافه كنم كه به پیشرفت من كمك می كند.”

این جوان 32 ساله اطمینان دارد که این بار ماجرا در استرالیا تکرار خواهد شد. “شما نمی توانید به تنهایی در مسابقات پیروز شوید. بله ، می توانید فوق العاده خوب بازی کنید ، اما برای پیروزی به پشتیبانی بازیکنان دیگر نیاز دارید. حتی واحد بولینگ نیز در سری گذشته عالی بود.”

“بالاخره ، شما برای برنده شدن در آزمون به 20 ویکت نیاز دارید و این فقط عملکرد من نبود ، حتی تست های دیگری که در یک مرحله یا مرحله دیگر پشتیبانی می شدند. این یک موفقیت تیمی بود. اگر یک تیم هند موفق شود ، همیشه یک لحظه افتخار است.” او به یاد آورد

پوجارا دو ماه خوب در آکادمی راجکوت زیر نظر پدرش تحصیل کرد.

بالا رفته

آیا این مانع از این می شود که او قبل از عزیمت به استرالیا تمرین کافی را در مسابقات نداشته باشد؟ “ببینید ، این وضعیتی است که میلیون ها نفر زندگی را تحت تأثیر قرار داده و مردم جان خود را از دست داده اند. در شرایط عادی ، ما کریکت خانه بازی می کردیم و به استرالیا می رفتیم ، اما همه باید به فکر امنیت و امنیت باشند.”

وی در پایان گفت: “در مورد من ، من خوشحالم که می توانم به خوبی ورزش کنم ، بدوم ، بدوم و بدنم را حرکت دهم ، که این کار را کردم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله