چالش T20 زنان: ابرنواخترها در 2 مرحله تمرین را شکست داد

چالش T20 زنان: Supernova در 2 حرکت تازه واردان را شکست داد

Katya Supernovas در مسابقه اجباری عملکرد منضبطی را ارائه داد.© BCCI / IPL


Supernova روز شنبه در سومین بازی چالش T20 بانوان در زمین کریکت نمادین در شارجه با دو راننده Trailblazers را شکست داد. با پیروزی ابرنواخترها که در دیدار افتتاحیه به “ولوسی” باختند ، راهی فینالی شد که روز دوشنبه در همان مکان برگزار می شود. میتالی راج با هدایت Velocity در روز پنجشنبه شکست بزرگی را از Trailblazers متحمل شد ، به دلیل ضعف سرعت خالص فینال را از دست داد.

بوق تجاری

کاشفان چماری آتاتاپتهو و پریا پونیا بازیگران اصلی این پیروزی بودند. این دو نفر پس از برنده شدن در مسابقه قرعه کشی و انتخاب خفاش ، 89 اجرا برای تقریبا 12 فریم مشارکت عالی ایجاد کردند. آتاپاتا که تا کنون در مسابقات تحت تأثیر قرار گرفته بود ، با وجود اخراج پریا ، به حمله ادامه داد و توپ را به گوشه و کنار زمین خرد کرد.

زن سریلانکایی که در این تبلیغات شرکت داشت ، کمک کرد تا زمانی که او در 17 ام زندگی می کرد ، یک بستر محکم برای مرگ مردم فراهم شود و 67 اجرا از 48 تولد متشکل از پنج مرز و چهار شش را شکست. با این حال ، “Trailblazers” با توجه به اخراج زنان جدید خفاش از Harmanpreet (31) ، که مورد حمایت نیستند ، در این مرحله بازگشتند. ابرنواختر با از دست دادن شش گل 146 دوش تمام كرد. جولان گوسوامی ، سلما خاتون و هارلین دئول اخراج شدند.

دئاندرا دوتین و کاپیتان اسمریتی ماندان کاشفان “Trailblazers” نیز با جمع آوری 44 اجرا در 6.3 فریم ، تعقیب و گریز را آغاز کردند. با این حال ، اخراج Deandra به Supernova اجازه داد تا وقتی ریشا Ghosh ، Smritty و Dialan Hemalat به سرعت از کار برکنار شدند ، به خودش برگردد. دیپتی شارما (43 *) و هارلین دئول (27) در این مرحله حضور خود را احساس كردند و یك مشاركت چشمگیر برای نزدیك كردن طرفین به پیروزی ایجاد كردند. با این حال ، انحراف هارلین در فینال از رادا یداوا بازی را به سود Supernovae تبدیل کرد ، که یک پیروزی پر تنش را بدست آورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله