پیش بینی های IPL 2020 Eliminator ، SRH vs RCB ، SunRisers Hyderabad vs Royal Challengers Bangalore Fantasy Team


SunRisers Hyderabad (SRH) روز جمعه در مقابل Royal Challengers Bangalore (RCB) در حذف IPL 2020 در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی به اجرای برنامه می پردازد. تیم ها با نتایج کاملاً مخالف به پلی آف صعود کردند. SRH در سه بازی گذشته سه تیم برتر را شکست داده است تا در نیمه برتر به پایان برسد ، در حالی که RCB با وجود از دست دادن چهار بازی گذشته در لیگ ، در پلی آف جایگاه خود را قطعی کرده است. سه مسابقه اخیر SRH برای آنها یک رقابت “انجام” بوده است و آنها تحت فشار بهترین کریکت خود را بازی کرده اند. از طرف دیگر ، RCB کمی آرام بود و عملکرد آنها را نشان می داد. SRH با شتاب در سمت خود به عنوان یک علاقه جزئی وارد تساوی می شود ، اما RCB برای جلوگیری از دیوید وارنر و پیشرفت تیمش ، کل زرادخانه را در آستین دارد.

بوق تجاری

بهترین انتخاب های فوق العاده IPL 2020 Eliminator برای بازی SRH برابر RCB:

دیوید وارنر (اعتبارات – 10.5): کاپیتان SRH موفق ترین ضرب و شتم خارج از کشور در تاریخ IPL است و این فصل از جلو هدایت می شود و 529 دویدن را از 14 مسابقه در طول چهار نیم قرن به ثمر می رساند. او در آخرین بازی لیگ برابر مدافع عنوان قهرمانی بمبئی به بالاترین سطح رسید و 85 گل از 58 گل را به ثمر رساند. در هر یک از شش فصل گذشته ، او بیش از 500 دوش کسب کرده است ، و این وی را به یکی از ثابت ترین بازیکنان در یک لیگ پولدار تبدیل کرده است. در این فصل او همچنین 11 بار موفق شده است و اگر او را در تیم خارق العاده خود انتخاب کنید ، می توانید از امتیازات اضافی مطمئن باشید.

Wrididdan Saha (اعتبارات – 8.5): او به جای جانی بورستاو دروازه بان انگلیس کنار رفت و یک ضربه فوری زد و در سه بازی آخر 58 * ، 39 و 87 را به ثمر رساند. او با ضرب و شتم حمله ای خود ، سرنوشت SRH را تبدیل کرد و شروع انفجاری را در Powerplay به آنها داد. از سه دو پنجاه بازی اخیر ، او یکی از ثابت ترین مبارزان SRH در چند بازی اخیر بوده است و امیدوارم که جمعه هم به همین شکل بازی کند. همچنین ، او به عنوان یک نگهدارنده ویکت همیشه با شما صحبت می کند که با کار کردن در دستکش های پشت کنده ها ، چند امتیاز اضافی به شما تحویل دهد.

دارنده جیسون (اعتبارات – 9): واگن West Indies با چندین مسابقه درخشان بعد از مسابقه جای خود را در کناره ها بست. هولدر پس از ورود به عنوان یار تعویضی در نیم فصل ، در ابتدا به دنبال یافتن جایگاه در حاشیه زمین بود ، اما به عنوان یک جنگجوی واقعی ، فرصت را پیدا کرد و فرصتی پیدا کرد و اکنون برای تعادل کلی تیم حیاتی شده است. فقط در پنج بازی ، هولدر 10 ویکت گرفت و دو بار با صرفه جویی 7.90 در یک نوبت پذیرفت. او در این فصل بهترین نرخ ضربه را در بین دیگهای بخار با 10 ویکت یا بیشتر دارد.

بالا رفته

Devdut Podykal (اعتبارات – 9.5): بتسمن 20 ساله در اولین فصل IPL خود توجه بسیاری را معطوف کرد. به عنوان بخشی از مبارزه با سازش هایی مانند Virat Collie و AB de Villiers ، بندرت دیده اید که کسی کانون توجه را درک کند ، اما این تأثیر Podical بر نظم است. او در این فصل بهترین گلزن RCB است ، 472 مسابقه با 14 بازی. تاکنون ، او پنج نیمه قرن را به ثمر رسانده است که بیشتر آنها هر نوع ضرب و شتم RCB هستند.

AB de Villiers (اعتبار – 10): AB de Villiers یکی از بازیکنانی است که می تواند شرایط را به نفع خود تغییر دهد. با این حال ، کاپیتان سابق آفریقای جنوبی در بازی های گذشته ساکت بوده است ، اما این مهارت برنده سازی او را در مسابقات تضعیف نمی کند. با وجود یک فصل ساکت و مطابق با استانداردهای خود ، دی ویلیر در این فصل فقط 400 دویدن را از دست می دهد و اگر او برود ، کسی وجود ندارد که بتواند یک Diva را پیش از شما هدایت کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله