پیش بینی های IPL 2020 مقدماتی 2 ، DC در برابر SRH ، پایتخت های دهلی در مقابل SunRisers Hyderabad Fantasy Team


روز یکشنبه ، پایتخت های دهلی در مسابقات انتخابی 2 لیگ برتر هند (IPL) 2020 در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی میزبان SunRisers Hyderabad (SRH) خواهد بود. DC پس از پیروزی مقابل Royal Challengers Bangalore (RCB) در مسابقه نهایی لیگ خود ، در جدول امتیازات دوم شد. با این حال ، آنها در موقعیت انتخابی 1 و با شکست در 57 دوش برابر مدافعان قهرمان هند بمبئی (میشیگان) از فرصت استفاده نکردند و به فینال راه یافتند. از طرف دیگر ، SRH در سمت خود صعود کرد و چهارمین پیروزی متوالی خود را در روز جمعه ثبت کرد. حق رای دادن مستقر در حیدرآباد در مسابقه “انجام یا مردن” با شش ویکت Royal Challengers Bangalore (RCB) را شکست داد که آنها را در موقعیت خوبی قبل از جدال بعدی حفظ خواهد کرد.

بوق تجاری

دیوید وارنر (اعتبار – 10.5): کاپیتان SRH در حال حاضر در رده دوم مسابقه کلاه نارنجی قرار دارد. وارنر پس از شروع آهسته به IPL 2020 بازگشت ، و هنگامی که مهم بود به فرم بازگشت. چاقوی استرالیایی 546 دوش را در 15 مسابقه با سرعت ضربه 135.14 شکسته و به طور متوسط ​​42 بار شکسته است. توانایی وارنر در تغییر بازی و همچنین شکار عالی ، او را به عنوان یک عضو شایسته به تیم خارق العاده شما تبدیل می کند.

شیخار داوان (اعتبارات – 10): افتتاحیه DC در این فصل به محبوب ترین حق رای دادن تبدیل شده است. دوان در 15 بازی 525 دوش با ضربات 144.23 و میانگین 43.75 به ثمر رساند. اخیراً ، این زن 34 ساله تماسی نداشته است ، اما قطعاً توصیه می شود که چاقو را روشن کنید ، با توجه به توانایی کشتن آن در یک روز.

مارکوس استوئنیس (اعتبارات – 9): استیشن استرالیایی به لطف مقیاس و توانایی ارائه طلسم اقتصادی در بیشتر موارد ، در IPL 2020 استثنایی بود. Stoinis حضور خود را در بسیاری از بازی ها برای DC احساس کرده است ، به لطف اعتصاب اخیر ، به تازگی عملکرد خوبی را در مسابقه مقدماتی 1 کسب کرده است. واگن استیشن با وجود این واقعیت که بیشتر بتمن ها نتوانستند تأثیر زیادی بگذارند ، 65 حرکت 46 توپ را با شش محدودیت و سه شش شکسته شکست. .

بالا رفته

رشید خان (اعتبارات – 9.5): توانایی روتاتور در بازی های خفاش با تغییرات و حیله گری هایش به SRH کمک کرد تا در چندین بازی برنده شود. راشد می تواند با تحت تأثیر قرار دادن بسیاری از افراد با عملکرد خود در طول Eliminator در برابر RCB ، اخراج مهم را توضیح دهد. واگن استیشن علاوه بر این می تواند کمی وارد شود.

Kagiso Rabada (اعتبارات – 9.5): Cossack DC با 25 ویکت در مسابقات کلاه بنفش در رده دوم قرار دارد. رابادا می تواند بهترین خفاش ها را با یورکی های دست و پا چلفتی خود دفع کند و در صورت لزوم قادر به خاموش کردن خفاش است. آفریقای جنوبی یک ترکیب عالی برای تیم خارق العاده شما خواهد بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله