پیش از انتخابی جام جهانی ، برزیل ، آرژانتین و اروگوئه با مصدومیت روبرو می شوند

پیش از بازی های مقدماتی جام جهانی ، برزیل ، آرژانتین و اروگوئه با مشکلات آسیب دیدگی روبرو شدند.

برزیل فیلیپ کوتینیو مهاجم را ندارد. آرژانتین فاقد مهاجم پاول دیبالا است. و اروگوئه مجبور است بدون هافبک فدریکو والورده کار کند.

در برزیل ، مشکل ناپدید شدن نیمار در بازی روز جمعه این تیم مقابل ونزوئلا به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران وجود داشت. اما او می تواند روز سه شنبه برابر اروگوئه برگردد.

برزیل و آرژانتین در گروه مقدماتی 10 تیمی قرار دارند و از دو مسابقه شش امتیاز کسب می کنند و پس از آنها کلمبیا و پاراگوئه – هر کدام 4 امتیاز. اروگوئه سه امتیاز دارد.

آرژانتین روز پنجشنبه میزبان پاراگوئه است و سپس سه شنبه به یک مسابقه در پرو می رود. اروگوئه ای ها روز جمعه در کلمبیا بازی می کنند و سپس به مصاف برزیل می روند.

در سایر مسابقات ، بولیوی روز پنجشنبه با اکوادور و سه شنبه با پاراگوئه بازی می کند. روز جمعه ، شیلی میزبان پرو است و روز سه شنبه به یک مسابقه در ونزوئلا می رود.

چهار تیم برتر گروه به طور خودکار جواز حضور در جام جهانی 2022 قطر را کسب می کنند. تیمی که پنجم شد در مرحله پلی آف مقابل تیمی از قاره دیگر صعود می کند.

ARGENTINA v. THRESHOLD

آرژانتین در مقابل پاراگوئه به دلیل عفونت ادراری بدون دیبالا خواهد ماند و سرخیو آگوئرو با مشکلات عضلانی روبرو است ، بنابراین به احتمال زیاد لیونل مسی شریک آنخل دی ماریا خواهد بود.

به دلیل خط حمله ، اوضاع خیلی بهتر پیش نمی رود. هافبک ها مارکوس آکونا و ادواردو سالویو مصدوم شدند و لوکاس مارتینز کوارتا ، مدافع می تواند به دلیل گزارش های سلامتی نیمکت نشین شود. انتظار می رود او فقط یک روز قبل از بازی در ورزشگاه لا بومبونرا وارد بوینس آیرس شود.

آرژانتین در آخرین دیدار دو تیم در جام 2019 آمریكا برابر پاراگوئه با نتیجه 1-1 دست به گریبان بود.

مربی پاراگوئه ادواردو بریتز گفت: “ممکن است موارد مشابهی در مسابقه جام آمریکا وجود داشته باشد.” “عمدتا در چگونگی بستن شکاف های دفاعی ، چگونگی کمک به یکدیگر در هنگام حضور ، و چگونگی حمله به آنها با سرعت و صراحت. اما هیچ مسابقه ای مانند مسابقه دیگر نیست. “برزیل در برابر VENEZUELA. علاوه بر کوتینیو و نیمار ، برزیل همچنین با کازیمیر ، فابینیو و رودریگو کایو نیز مصدومیت دارد. یک مدافع دیگر ، ادر میلیتائو ، از COVID-19 بیرون آمده است.

تیاگو سیلوا ، مدافع برزیلی گفت: “اگر شما تیمی دارید که در بسیاری از مسابقات با هم بازی می کند و سپس بعضی از قسمت ها را از دست می دهید ، ممکن است تعادل نداشته باشید.”

“اما این هیچ بهانه ای نیست ، ما باید فکر خود را نشان دهیم تا ارزش خود را ثابت کنیم و ثابت کنیم چرا برای برزیل بازی می کنیم.” با این حال ، مهاجم گابریل ژسوس و دروازه بان آلیسون که به دلیل مصدومیت دو بازی مقدماتی را از دست داده اند ، برمی گردند.

تاکنون ونزوئلا هر دو دیدار مقدماتی را باخته است.

COLOMBIA v. URUGUA

اروگوئه قبل از بازی با کلمبیا با مصدومیت تنها نیست.

به غیر از والورده که از ناحیه پای راست آسیب دیده است ، مارتین سیلوا دروازه بان اروگوئه ، سباستین کوتس مدافع و ماکسی گومز مهاجم نیز مهمان هستند.

اما کلمبیا پیش از بازی روز جمعه در باررانکیلا با مشکلات خود روبرو شد. رادامل فالکائو از ناحیه پای راست آسیب دیده است ، مدافعان سانتیاگو آریاس و استفان مدینا و مدافعان رافائل سانتوس باره – COVID-19.

علاوه بر این ، مدافع Davison Sanchez مسابقه را از دست خواهد داد زیرا همسرش در آستانه زایمان است.

با این حال ، دروازه بان دیوید اوسپینا برمی گردد. آسپینا دو بازی مقدماتی جام جهانی در مورد پروتکل های سلامتی را از دست داد.

کارلوس کی روش ، سرمربی کلمبیا گفت: “این یک مسابقه حساس است.” “ما باید بدانیم که ما یک تیم عالی با تجربه زیادی داریم ، یکی از بهترین تیم های جهان.”