پیروزی برزیل ، اما آماده سازی برای “جنگ” برابر اروگوئه – فوتبال

روز جمعه ، برزیل و اروگوئه مقدماتی جام جهانی را ثبت کردند و هفته آینده جلسه ای را در مونته ویدئو ترتیب دادند که مارکوینوس ، مدافع برزیلی پیش بینی کرد “جنگ” دیگری بین رقبای قدیمی باشد.

مارکینوس پس از پیروزی سرسختانه 1-0 برزیل مقابل ونزوئلا گفت: “ما می دانیم که بازی ها مقابل اروگوئه همیشه یک جنگ است.”

“ما باید آماده به آنجا برویم زیرا بازی سختی خواهد بود. آنها یک قدرت ، با سنت ها ، با کیفیت ، با محافظت عالی هستند. ما می خواهیم چند روز آینده کار کنیم تا بتوانیم به آنجا برویم و در خانه خوب بازی کنیم و امتیاز بگیریم. “

آنها پس از برد راحت 3 بر صفر خارج از خانه کلمبیا به مصاف تیم می روند.

ادینسون کاوانی پنج دقیقه بعد یک گل به ثمر رساند ، لوئیز سوارز در اوایل نیمه دوم از روی نقطه پنالتی گل را به ثمر رساند و داروین نونز در دقیقه 73 به گل رسید.

نتایج باعث می شود که برزیل در رأس گروه مقدماتی آمریکای جنوبی برای قطر 2022 قرار داشته باشد ، زیرا تنها تیمی است که در هر سه بازی اول خود پیروز شده است. اروگوئه با شش امتیاز چهارم است.

اگرچه برزیل سعی کرده دفاع قدرتمند ونزوئلا را بشکند ، اما در روز سه شنبه آنها منتظر شعار دیگری در هوای پاییز ورزشگاه سنتناریو هستند. آلن هافبک برزیلی گفت: “این یک بازی دشوار خواهد بود ، امروز اروگوئه یک پیروزی مهم کسب کرد ، اما ما می دانیم که قادر به چه کاری هستیم.”

با این وجود بازیکن اورتون خوش بین بود: اروگوئه ای ها از ونزوئلایی های دفاعی مثبت ترند و این به معنای موقعیت های بیشتر و تماشای بهتر هواداران تماشاگر در خانه خواهد بود.

“من فکر می کنم این یک بازی کاملا متفاوت با اروگوئه خواهد بود ، آنها می آیند و بازی می کنند و جا برای مهاجمان ما می گذارد.”