پپ گواردیولا در بازی در لیورپول شکست خورد ، رقابت در انتخابات را با ایالات متحده مقایسه می کند


پپ گواردیولا چالش منچسترسیتی در لیگ برتر را به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تشبیه کرد و تلاش کرد تأثیر درگیری روز یکشنبه با لیورپول را کم اهمیت جلوه دهد و گفت: “باید با همه آرا رأی داد”. سیتی و لیورپول طی سه سال گذشته دو طرف برتر انگلیس بوده اند ، قرمزها فصل گذشته پس از کسب عناوین در گواردیولا از لیگ فرار کردند.

بوق تجاری

با این حال ، چون “سیتی” فقط شش بازی در فصل لیگ دارد و هر تیم در لیگ برتر حداقل در دو بازی امتیاز کسب کرده است ، گواردیولا معتقد است که باید در دراز مدت تیمش را به مرحله نهایی بکشاند.

وی روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی خود قبل از بازی گفت: “این یک بازی مهم است ، اما مانند انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده ، باید همه آرا شمارش شود.” “بنابراین بسیاری از نقاط برای بازی وجود دارد.”

دفاع از عنوان لیورپول از ناحیه مصنوعی از ناحیه زانوی مصدومیت طولانی توسط ویرجیل فن دایک رنج می برد.

انتظار می رود هلندی با آسیب دیدگی رباط صلیبی مانند مصدومیتی که فصل گذشته توسط ایمریک لاپورت رخ داد و فصل شهر را مختل کرد ، بقیه فصل را از دست بدهد.

گواردیولا اما معتقد است که طرف “آنفیلد” با شکست 5 بر صفر “آتالانتا” در لیگ قهرمانان قدرت خود را نشان داده است.

شهردار افزود: “مهمتر از همه ، من امیدوارم که برای ویرجیل عملیات به خوبی انجام شود و او بتواند در اسرع وقت و در اسرع وقت بهبود یابد.” “دلم برای او تنگ خواهد شد. من دوست دارم با بهترین بازیکنان زمین بازی کنم.

لیورپول همچنان یک تیم باورنکردنی و بهتر است زیرا ساختار موجود است ، آنها دقیقاً از هر بازیکن می دانند که چه کاری باید انجام دهند. نتیجه مقابل آتالانتا ، ما می دانیم که شکست دادن آنها چقدر سخت است و آنها این کار را کردند.

“به همین دلیل لیورپول همچنان یک تیم درجه یک است.”

با این حال ، سرمربی سابق “بارسلونا” و “بایرن” در این فصل رقابت سخت تری را برای قهرمانی انتظار دارد و “تاتنهام” ، “چلسی” ، “آرسنال” و “لستر” نیز تهدید هستند.

وی افزود: “آنها (لیورپول) موارد محبوب هستند ، اما من فکر می کنم آنچه در این فصل اتفاق همه گیر افتاد متفاوت است ، بنابراین من می بینم که تیم های دیگر واقعا قدرتمند هستند.”

بالا رفته

“لستر فوق العاده محکم است ، آرسنال یک گام بزرگ به جلو برمی دارد ، تاتنهام – (ژوزه) مورینیو تیم را همانطور که می خواهد بدست آورد – چلسی اکنون بسیار پایدار ، بدون گل است و یک تیم عظیم برای چرخاندن بهترین بازیکنان است.” اکنون از نظر نتایج ، اما من کیفیت آنها را می دانم ، ما فصل گذشته از آنها رنج زیادی دیدیم.

“من فکر می کنم در این فصل تیم های زیادی وجود داشته باشد و پنج تا ده بازی آخر برای رسیدن به آنجا مهم خواهد بود ، این فرصت برای مبارزه برای کسب عنوان قهرمانی وجود دارد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله