پس از سال 2020 ، هند انتشار جام جهانی در بین تیم های فوتبال زیر 17 سال تا سال 2022 را لغو می کند

طبق بیانیه مطبوعاتی فیفا ، جام جهانی فوتبال زیر 17 سال فیفا که قرار بود از 7 فوریه تا 21 مارس سال آینده برگزار شود ، روز دوشنبه به دلیل ویروس جدید کرونا لغو شد و اکنون هند میزبان مسابقات 2022 خواهد بود. این تصمیم روز سه شنبه پس از جلسه همه ذینفعان فیفا گرفته شد.

“پس از بررسی مناسب اوضاع و در نظر گرفتن سهم همه ذینفعان ، کارگروه COVID-19 کنفدراسیون های فیفا صدور جام جهانی زنان زیر 17 سال 2020 (و جام جهانی زنان زیر 20 سال) در سال 2020 را توصیه کرد. لغو می شود و حق انتقال نسخه های سال 2022 به کشورهایی که در ابتدا برای انتشار در سال 2020 برنامه ریزی شده بود ، منتقل می شود. “

AIFF به این انتقال پاسخ داد و گفت که آنها قصد دارند فوتبال هند را در هند ادامه دهند زیرا آنها قصد دارند جام جهانی زیر 17 سال زنان را در سال 2022 برگزار کنند.

“با توجه به عدم امکان میزبانی مسابقات سال آینده ، جام جهانی زنان زیر 17 سال که در هند در سال 2022 برگزار می شود یک پشتوانه عالی نقره ای است. پروفول پاتل ، رئیس AIFF ، گفت: پس از بحث و گفتگو با فیفا ، توافق کردیم که برگزاری مسابقات بدون صلاحیت های مناسب و بدون تماشاگر به عدم اطمینان بیشتری منجر شود و این امر باعث می شود که توسعه و ارتقا football فوتبال زنان با هدف گرفتن مسابقات در چنین شرایطی هدف ما نباشد. در یک بیانیه مطبوعاتی

“اکنون ما یک فرصت بی نظیر برای شروع دوباره داریم ، و در عین حال شروع قابل توجهی از کار آغاز شده داریم. ما از FIFA برای پشتیبانی تاکنون تشکر می کنیم و اکنون چشم به راه 2022 هستیم.

وی افزود: سفری که ما تاکنون انجام داده ایم به فوتبالیست های ما اعتماد به نفس در مسابقات در بالاترین سطح را می دهد و ما تلاش می کنیم فوتبال زنان را در مسیر درست هدایت کنیم تا از رسیدن به ارتفاعات مناسب اطمینان حاصل کنیم.