پست احساسی روهیت شارما درباره فصل ویژه IPL 2020 برای سرخپوستان بمبئی

پست احساسی روهیت شارماس درباره فصل ویژه IPL 2020 برای سرخپوستان بمبئی

روهیتا شارما در دست کیت های تمرینی بسیار سنگین دیده می شود.© اینستاگرام


روهیت شارما درباره مبارزات انتخاباتی IPL 2020 و تیم سرخپوستان بمبئی صحبت کرد و همچنین در مورد چگونگی عبور تیم از کریکت حباب شدید در رسانه های اجتماعی منتشر کرد. “BubbleLife وقتی در امارات متحده عربی فرود آمدیم در روند بود. در عرض 3 ماه می توانم بگویم که این فصل ویژه بود. پس از چند روز قرنطینه ، و سپس آموزش ، زمان # Dream11IPL 2020 بود. پروتکل ها به یک عادت تبدیل شده اند. اتاق تیم به اتاق نشیمن ما تبدیل شده است. روهیت در پیامی با هم در اینستاگرام نوشت: “هتل ما به زمین بازی برای كودكان تبدیل شده است و جلسات بعد از ظهر نیز به جلسات بازی رقابتی تبدیل شده است. پیروزی و دفاع از عنوان ما ویژه بود و # یك خانواده ما در” حباب ما “خانه ای خارج از خانه پیدا كرد.” از عکس های فصل IPL که اخیراً به پایان رسیده است.

بوق تجاری

سرخپوستان بمبئی (میشیگان) روز سه شنبه ، 10 نوامبر ، با پیروزی در فینال پنج گل مقابل پایتخت های دهلی ، پنجمین پیروزی خود را در قهرمانی لیگ برتر هند (IPL) ثبت کردند.

بمبئی تنها تیمی است که پس از چنای سوپر کینگ (CSK) در دو دوره متوالی جام را بالای سر برد. در فینال بمبئی هدف 157 دویدن با 8 گل را دنبال کرد تا از عملکرد عالی کاپیتان روهیت شارما خلاص شود. روهیت در 68 نوبت 51 تحویل را از پنج محدوده و چهار شش مورد انجام داد.

با این حال ، پیروزی به سختی امکان پذیر بود ، زیرا اولین چالش سازگاری با زندگی در حباب های زیستی پس از بیماری همه گیر COVID-19 بود که لیگ غنی را مجبور کرد در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به جای هند برگزار شود. با این حال ، بازیکنان MI از اجازه هر چیزی برای مانع شدن آنها سر باز زدند ، همانطور که روهیت در پیام صحبت کرد.

در اولین ضربه Rohit می توانید یک کیت تمرینی فوق العاده سنگین ، و سپس عکسهای او از ضرب و شتم در شبکه ها و تمرین در سالن بدن سازی را ببینید.

در چند عکس بعدی او نشان می دهد که چگونه با بازیکنانش در زمین بازی بیرون می رود و خود را وقف بحث و گفتگو با مربی Mahela Jayavardene و مدیر عملیات کریکت ظاهر ظاهر می کند.

بالا رفته

چند تصویر آخر نشان می دهد که او جام را بالا می برد و یک پیروزی را با بازیکنانش جشن می گیرد.

در عکس دیگری ، روهیت در کنار همسرش ریتیکا ساژدا و دخترش سامایرا ایستاده بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله