پریانکا چوپرا ، نیک جوناس و بقیه اعضای خانواده تولد کوین جوناس را با عکس و پیام های زیبا جشن می گیرند – موسیقی

خانواده جوناس سی و سومین سالگرد برادر بزرگ جوناس کوین جوناس را جشن می گیرند. برادرانش عکس هایی با او به اشتراک گذاشتند ، در حالی که همسرش دانیل پیامی عاشقانه به اشتراک گذاشت.

بازیگر Pryanka Chopra با حضور در Instagram Stories عکسی از کوین با دو دخترش را به اشتراک گذاشت. “تولدت مبارک به این خال کوبی! عشق های فراوانKevinJonas ، ”پریانکا در پیام خود نوشت. نیک جوناس سال گذشته عکسی را با یکی از کنسرت هایشان با برادرش به اشتراک گذاشت. “تولدت مبارک ، بزرگ داداش. دلم برات تنگ شده و دوستت دارم kevinjonas ، “او همراه با عکس نوشت.

جو جوناس همچنین تصویری از کودکی خود را با برادرش به اشتراک گذاشت و نوشت: “تولدت مبارکkevinjonas تو را مانند یک برادر دوست دارد. دلم برات تنگ شده! وقتی زمانش می رسد نمی توانم صبر کنم تا تلفن را قطع کنم! PS من نمی توانم بفهمم که راز دندان یا لثه در دهان من چیست. “دانیل عکسی از آنها را با روپوش سفید ابریشمی به اشتراک گذاشت و نوشت:” تولدت مبارک عزیزم! هر ساله سعی می کنم چیزی برای نوشتن بیاورم … بعد از تقریبا 11 سال چیزی برای گفتن داشته باشید. من هنوز نمی توانم از دختران شما سیر شوم و از همه لحاظ از داشتن شما بسیار خوشحالم. امیدوارم امسال همه آرزوهای شما محقق شود. ما بیشتر شما را دوست داریم! “

پدر کوین نیز عکس کودکانه این خواننده را به اشتراک گذاشت. “تولدت مبارکkevinjonas. دوستت دارم پسر ، و تو زندگی ما را از بدو تولد بهتر کرده ای. او به همراه خود افتخار کرد. “کوچکترین برادر جوناس ، فرانکلین ، هنگامی که در یک نوسان بازی می کردند نیز در کودکی با آنها مشترک بود.” دوستت دارم عزیزم. تولدت مبارکkevinjonas شما پدر و برادر بسیار الهام بخشی هستید. وی نوشت: “من بسیار ممنونم که چقدر به هم نزدیک شده ایم. من نمی توانم منتظر همه برکت ها در آینده شما باشم.”

همچنین بخوانید | پریانکا چوپرا 2 لباس ناراحت کننده ای را که تا به حال پوشیده نشان می دهد:

به تازگی ، برادران جوناس آهنگ مخصوص تعطیلات را منتشر کرده اند به نام I Need You Christmas. اخیراً ، هر دو پریانکا و سوفی ترنر در این باره در صفحه های خود در شبکه های اجتماعی پست گذاشته اند. پریانکا نوشت ، “شما بچه ها این را دوست دارید. من وسواس دارم # تعطیلات برای شنیدن انگشت خود را به سمت بالا بکشید. “در همین حال ، سوفی واکنش احساسی نسبت به این قطعه داشت.” YES UHH YES I GONYTY BRIY B *** H – YOU “، او در اینستاگرام خود نوشت:” روی تلفنش

دنبال کردن htshowbiz در توییتر