پایان “آرسنال” منتظر پیروزی در “یونایتد” است – “شش بزرگ”

آرسنال با نیمه دوم پنالتی پیر-امریک اوبامیانگا که روز یکشنبه برابر “منچستر” پیروز شد ، انتظار 5 ساله خود در لیگ برتر را در مقابل مخالفت “شش بزرگ” به پایان برد.

توپچی ها از زمان پیروزی در منچسترسیتی در ژانویه 2015 در 29 بازی چنین پیروزی کسب نکرده اند.

در نتیجه ، این فصل یونایتد هنوز در اولدترافورد در لیگ برتر به پیروزی نرسید و این نمایش ناامید کننده ای توسط اوله گونار سالسکیار پس از عملکرد چشمگیر آنها در پیروزی بلاروس “لایپزیگ” در لیگ بود. قهرمانان در میانه هفته.

لحظه سرنوشت ساز وقتی بود که پاول پوگبا روی پاهای هکتور بلرین در منطقه ایستاد و آبومایان با آرامش متوجه ضربه ایستگاهی نشد.

یونایتد در پایان بازی با یک ضربه برگشتی توسط دون ون دی بایک به عنوان بازیکن تعویضی به تیر دروازه برخورد کرد ، اما صدمین بازی سالسکر به عنوان سرمربی با شکست به پایان رسید و آنها با تنها 7 امتیاز از شش مسابقه در رده پانزدهم قرار گرفت.

آرسنال با 12 امتیاز به رده هشتم صعود کرد.

سولسکر تصمیم گرفت برای اولین بار پس از شکست 6-1 مقابل تاتنهام ، بازی را با پوگبا در لیگ برتر آغاز کند ، اما نه او و نه برونو فرناندز هافبک پیشرفته نتوانستند در بازی تقویت شوند.

میسون گرینوود در دقیقه 21 دروازه بان آرسنال ، برند لنا را مجبور به مهار زاویه سخت کرد ، اما توپچی ها با فشار چشمگیر خود را برای مدت طولانی تحت فشار قرار دادند.

ویلیان بال برزیلی آرسنال در دقیقه 39 تیر دروازه را برید و اوبامیان پس از وقفه ضربه را زد.

اما چالش نسنجیده پوگبا نتیجه را رقم زد و چند فکر دیگر در مورد چگونگی بهتر سازماندهی میانه میدان به سولسکر واگذار کرد.

“فشار دادن آن با انگشت سخت است. این ما را ناامید کرد. این یک بازی متوسط ​​بود ، یک بازی با شانس کم. “

“ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم ، ما باید کارهای بیشتری ایجاد کنیم. این به اندازه کافی خوب نیست ، فردا ما باید روی آموزش کار کنیم. ما نمی توانیم بهانه ای پیدا کنیم ، باید داخل آن را جستجو کنیم. “