پاسخ حماسی ویرندر سهوگ به بیانیه شعیب اختر “پول بیشتر از مو است”

تصویر فایل ویرندر سهواق و شعیب اختر© AFP

هند و پاکستان یک رقابت کریکت است که داستان های زیادی را به وجود می آورد که می توانند به فولکلور تبدیل شوند. ویرندر سهوگ و شعیب اختر بخشی از این رقابت کریکت هستند. در حالی که یکی از خال‌بازانی بود که ضربه زدن را در کریکت هندی بازتعریف کرد، دیگری یکی از سریع‌ترین بول‌بازانی بود که جهان تا به حال دیده است. این دو رقبای سرسخت در زمین بودند، در حالی که خارج از زمین دوستی بزرگی داشتند. آنها همچنین اغلب به شوخی می پرداختند. یک قسمت جدید به این رابطه اضافه شده است.

«بچه ها، شما زیاد شوخی می کنید. آیا در این شوخی دوستی وجود دارد؟ سهواق در صبحانه با قهرمانان پرسیده شد.

«هرجا عشق هست شوخی یا جایی که دوستی هست. از سال 1382 تا 1383 با شعیب اختر دوستی عمیقی دارم. ما دو بار آنجا بودیم، آنها دو بار آمدند. بیانیه. نت های من بیشتر از تعداد تارهای موی سر ویرندر سهوگ است. حالا تارهای موی من از نت های تو بزرگتر شده است. این شعار برای صبحانه با قهرمانان جالب خواهد بود.

فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 یک نمایش ورزشی بود زیرا راویندرا جادجا 10 ران از دو توپ آخر مسابقه به ثمر رساند تا چنای سوپر کینگز را از خط خارج کند. اوور نهایی مسابقه طبق برنامه GT پیش رفت و موهیت شارما فقط 3 ران از 4 توپ اول دریافت کرد. با این حال، به نظر می رسد که ریتم این بازیکن کهنه کار پس از مکالمه کوتاهی با کاپیتان هاردیک پاندیا، که ویرندر سهواگ، بازیکن سابق کریکت هند از دیدن آن خوشحال نبود، کمی دچار تزلزل شده است.

سهواگ در یک گفتگو در Cricbuzz از هاردیک به خاطر تصمیمش برای ورود علیرغم اینکه Mohit موفق به اجرای کامل برنامه ها شده بود انتقاد کرد.

«اگر کسی خوب بولینگ می کند و یورک بازی می کند، چرا می روی و با او صحبت می کنی؟ او می داند که یک batsman به 10 از 2 نیاز دارد و باید به yorkers پایبند باشد. پس چرا وقتش را تلف می کنی؟ موهیت برای دویدن بولد می‌شد، سپس می‌توانست برود و حرفی برای گفتن داشته باشد، اما وقتی یک بول‌باز کارش را انجام می‌دهد، می‌خواهید به سرعت بالا را تمام کنید.

“همچنین ممکن است کاپیتان با این نگرانی وارد شود که آیا کاسه‌باز می‌خواهد تغییراتی در زمین برای دو توپ آخر داشته باشد یا خیر. اما با این حال، اگر من آنجا بودم، او را اذیت نمی کردم.

موضوعات مطرح شده در این مقاله