ویرات کولی در کلاسهای عملی در برابر محمد شامی و ک برای تست در استرالیا گرم می شود. تماشا کردن

استرالیا علیه هند: ویرات کولی برای آزمایشات عملی علیه محمد شامی و شرکت دیده بان گرم می شود

در این ویدئو ویرات کولی با افرادی مانند محمد شامی و جاسپر بومرا مبارزه می کند© اینستاگرام


هنگامی که هند در آستانه استرالیا در یک دوره آزمایشی چهار مسابقه ای بود که در 17 دسامبر برگزار شد ، ویرات کولی با یک جلسه تمرین ضرب و شتم برای آن عملکرد گرم شد. مجموعه “Test” بخشی از یک تور کامل استرالیا در هند است که از 27 نوامبر با یک سری بازی ODI از سه مسابقه آغاز می شود. سری ODI با سری سه مسابقه T20I دنبال می شود. کاپیتان هندی این ویدئو را در اینستاگرام منتشر کرد و آن را “چک آموزش کریکت” خواند.

بوق تجاری

این بازیکن 32 ساله اخیراً در لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به سر می برد. شکست از SunRisers Hyderabad (SRH).

کولی شروع بد کار خود را در امارات آغاز کرد ، اما خیلی زود پایگاه خود را پیدا کرد و در مجموع 466 دویدن را از 14 مسابقه با ضربات 121.35 به ثمر رساند. به سه نیم قرن رسیده است. تعداد محدودی او شامل 23 چهار و 11 شش تایی بود.

کوهلی پس از اولین آزمایش مرخصی پدری به هند بازمی گردد. کهلی و همسرش آنوشکا شارما در انتظار اولین فرزندشان هستند.

هند از زمان ورود به سواحل استرالیا در 12 نوامبر در سیندا مستقر است. توپ های سفید و تیم های آزمایشی با هم تمرین می کنند و مانند KL Rahul ، Shihar Dawan و Mohamed Shami قطعاتی از جلسات شبکه خود را ارسال می کنند.

بالا رفته

کوهلی که در حال حاضر پس از استیو اسمیت در رتبه بندی ICC Test Batting دوم است ، کوهلی تلاش خواهد کرد تا در آزمون اول نتایج بالایی را در آدلاید بدست آورد.

اولین آزمون یک امر شبانه روزی خواهد بود و با یک توپ صورتی انجام می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله