ویرات کولی در آستانه تور استرالیا به باشگاه ورزشی می رود. تصاویر را ببینید

ویرات کولی در آستانه تور استرالیا به باشگاه ورزشی می رود.  تصاویر را ببینید

ویرات کولی به دلیل مرخصی والدین پس از اولین آزمون به هند سفر خواهد کرد© اینستاگرام


از آنجا که تور هند در استرالیا قرار است از 27 نوامبر آغاز شود ، ویرات کولی در شبکه های اجتماعی صحبت کرده تا به هواداران نشان دهد که برای مسابقات آینده آماده است. در یک سری عکس های منتشر شده در اینستاگرام ، می توانید کاپیتان هند را ببینید که روی تردمیل تمرین می کند و به آن “سوخت گیری مجدد” می گفتند. در عکس های دیگر او دیده می شود که روش های دیگر تمرین تناسب اندام با وزنه را انجام می دهد. این تور با یک سری سه مسابقه ODI و به دنبال آن همان تعداد T20I آغاز می شود و سپس – یک سری تست چهار مسابقه. کوهلی پس از اولین مسابقه آزمایشی به دلیل مرخصی پدری که توسط BCCI اعطا شد ، به هند سفر خواهد کرد. او و همسرش آنوشکا شارما در ژانویه 2021 در انتظار فرزند اول خود هستند.

بوق تجاری

وی به تازگی در لیگ برتر هند (IPL) در فصل 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) حضور داشت و کاپیتان Royal Challengers Bangalore (RCB) شد و در جدول لیگ چهارم شد و سپس به SunRisers Hyderabad (SRH) باخت. در حذف کننده

کهلی مبارزات انتخاباتی خود را ضعیف آغاز کرد ، اما خیلی زود بنیاد خود را پیدا کرد و در مجموع 466 دویدن را از 15 مسابقه با نرخ اعتصاب 121.35 به ثمر رساند. همچنین سه نیم قرن را در برگرفت و تعداد آن شامل 23 چهار ، 11 شش.

بالا رفته

اولین ODI در برابر استرالیا در هند در 27 نوامبر است. اولین T20I در 4 دسامبر برگزار می شود و یک سری آزمایشات با چهار مسابقه از 17 دسامبر آغاز می شود. در حال حاضر بازدیدکنندگان در حال آموزش حباب بیولوژیکی خود در سیدنی هستند.

کوهلی که در حال حاضر پس از استیو اسمیت در رتبه بندی ICC Test Batting دوم است ، کوهلی تلاش خواهد کرد تا در اولین آزمون به نتایج بالایی در آدلاید برسد.

مباحث ذکر شده در این مقاله