ویرات کولی ، اعضای تیم هند هند تور استرالیا را آغاز می کنند

ویرات کولی ، اعضای تیم هند هند تور استرالیا را آغاز می کنند

ویرات کهلی پس از اولین آزمون در استرالیا به هند بازمی گردد.© توییتر


تیم کریکت هند چهارشنبه تور دو ماهه استرالیا را آغاز کرد و در آنجا تلاش خواهد کرد تا پیروزی تاریخی آزمون سری دو سال پیش را توسعه دهد. پیش از عزیمت ، BCCI در توئیت عکسهایی از نیروهای هندی را با بازیکنانی که در میان بیماری همه گیر COVID-19 کیت های اختصاصی PPE برای سفر اهدا می کردند ، قرار داد. “#TeamIndia BACK BACK! بیایید یک چیز عادی جدید را بگیریم” – عکس عنوان را در قلم توییتر BCCI بخوانید. اکثر اعضای تیم هند در IPL شرکت کردند و پس از اتمام کار تیم خود به حباب زیستی ایجاد شده برای تیم ملی در امارات متحده عربی منتقل شدند.

بوق تجاری

ماه گذشته ، متخصصان آزمون مانند Cheteshwar Pujara و کارکنان پشتیبانی برای ورود به حباب تیم ملی وارد شدند.

بعداً ، روهیت شارما ، که سه شنبه شب هندی ها را از بمبئی به رکورد پنجمین عنوان IPL هدایت کرد ، و ایشانت شارما که در حال بهبودی از آسیب دیدگی پارگی داخلی در NCA در بنگالورو است ، به تیم ملحق می شوند. بعد از اثبات مناسب بودن Ishant به ترکیب اضافه خواهد شد.

منتخبان پس از آنكه ابتدا او را به علت مصدومیت از ناحیه همسترینگ خاموش كردند ، روهیت را به تیم آزمون اضافه كردند. با این حال ، او بازگشت غیرمنتظره ای به بازی نهایی IPL انجام داد و دو بازی دیگر را نیز سپری کرد ، از جمله درگیری در سطح بالا.

برای اولین بار بریتانیایی هند Uridhiman Sakha نیز پس از آسیب دیدگی از ناحیه هر دو عضله همسترینگ در طی یک بازی IPL در مبارزه با طلوع آفتاب در حیدرآباد در تاریخ 3 نوامبر ، در تیم سوار می شود.

BCCI با اعلام تجدید نظر در گروهان در 9 نوامبر ، گفت: “تماس با حضور وی بعداً پذیرفته خواهد شد.”

تیم هندی در سیدنی فرود می آید ، جایی که قرنطینه ای 14 روزه در آن برگزار می شود و در طی آن مجاز به تمرین است.

بالا رفته

هندی ها از 27 نوامبر سه بازی ODI ، سه T20 و چهار آزمایش را انجام داده اند. سری ODI و T20 از 27 نوامبر تا 8 دسامبر در سیدنی و کانبرا بازی می کنند.

مجموعه آزمایشات که مدتها در انتظار آن بودیم ، با آزمایشات روز به شب در آدلاید در 17 دسامبر آغاز می شود. كاپیتان ویرات كولی پس از اولین آزمایش مرخصی والدین را دریافت كرد زیرا او و همسرش آنوشكار شارما در انتظار اولین فرزندشان هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله