ویرات کهلی پس از گزارش IPL 2020 به تیم حباب هند نقل مکان کرد


در حالی که Royal Challengers Bangalore (RCB) روز جمعه در سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هند (IPL) به Sunrisers Hyderabad (SRH) باخت ، Virat Koli ناخدا هندی به عنوان حبابی ایجاد شد که برای بازیکنان هند آماده می شود برای آینده مجموعه ای در برابر استرالیا در پس زمینه شیوع COVID-19. در گفتگو با منابع ANI که از وقایع RCB اطلاع دارند گفت که کاپیتان هند به حباب ایجاد شده برای بازیکنان انتخاب شده برای سری استرالیا پس از بازی با SRH تبدیل شده است.

بوق تجاری

این منبع گفت: “کولی اواخر شب گذشته پس از بازی با” طلوع آفتاب “در حیدرآباد وارد حباب” هند “شد. او احتمالاً یک یا دو روز مرخصی می گیرد و شروع به آماده سازی سریال در استرالیا می کند.

فانوس دریایی مشابه آگاروال و همه به محض پایان یافتن شرکتهای مربوطه در IPL فعلی ، با متخصصان آزمون Cheteshwar Pujara و Hanuma Vihari شروع به آموزش کرده اند ، و همانطور که توسط ANI گزارش شده است ، تیم از روز جمعه آماده سازی آزمایش روز مقابل استرالیا در آدلاید را آغاز کرد. شب با توپهای صورتی.

در بازگشت به جمعه شب در ورزشگاه شیخ زاید در ابوظبی ، SRH RCB را با شش دروازه شکست داد تا در تورنمنت مقدماتی 2 ، که روز یکشنبه برگزار می شود ، با دهلی پایتخت درگیر شود. روز سه شنبه در فینال در ورزشگاه بین المللی کریکت در دبی ، برنده با هندی های بمبئی (میشیگان) می جنگد.

کهل در مورد این بازی گفت: “وقتی شما در مورد اولین بار صحبت می کنید ، فکر نمی کنم ما به اندازه کافی روی صفحه دویدیم. ما در نیمه دوم یک بازی” سلام “انجام دادیم و در نیمه دوم موقعیت گرفتیم. این یک بازی میدانی است. ، و اگر کین (ویلیامسون) را به آنجا بردند ، این یک بازی توپ دیگری است.

“به طور کلی ، آنها فشارهای زیادی را در ابتدای کار به ما وارد می کنند. چند اخراج نرم ، اقبال کم برای آنها ، و ما فقط در هیئت مدیره اجرا نکردیم. شاید کمی عصبی ، شاید کمی تردید ، ما باید در مورد بیت ها واضح تر باشیم. ما در بازی فازهایی نداشتیم که حریف را ترک کردیم. ما فقط به بولرها اجازه دادیم در مکان های مورد نظر خود بروند و فشار کافی به آنها وارد نکردیم.

اما کوهلی پسران را برای سازماندهی یک نمایش کلی قدرتمند تحسین کرد ، اگرچه بازی های اخیر مطابق خواسته های کوهلی پیش نرفته است. “چند نفر زنده ماندند و یک فصل خوب را سپری کردند ، Devdut (Podikal) – یکی از آنها و سراج بازگشت. Uzi (یوزوندرا چاهال) از هر زمان دیگری مقاومت بیشتری داشت ، AB – مانند قبل.

بالا رفته

“چند لحظه مثبت برای RCB و Devdutt – یکی از آنها ، او به خوبی تقویت شد و بیش از 400 دوش کسب کرد کار آسانی نیست. او با کلاسیک عالی و کارایی برای تیم بازی کرد. برای او بسیار خوشحال است. دیگران کمک کرده اند ، اما فقط کافی نیست. همچنین در مورد قدرت تیم ها در IPL به شما می گوید ، هیچ تیمی به این ترتیب از علاقه مندی ها فرار نمی کند و هر تیم بازیکنان قدرتمندی دارد ، یکی از دلایل دیگر این است که فقط در سه زمین بازی کنید و هیچ مزیتی در خانه و خارج از خانه وجود ندارد.

“شرایط مشابهی برای همه وجود دارد و به همین دلیل یکی از IPL های رقابتی امسال است. شگفت آور بود که من فرصت بیرون رفتن و بازی را داشتم. تصویر بزرگتری در جریان است و همه ما در این امر سهیم هستیم. و هر ساله ، ما فقط می خواهیم از آنها تشکر کنیم. “

مباحث ذکر شده در این مقاله