وقت آن است که کاپیتانی را تغییر دهیم ، گوتام گامبیر بعد از خروج RCB در IPL 2020 احساس می کند


رقیب سلطنتی برای کنترل ویرات کولی بانگالور (RCB) پس از شکست شش برابری از SunRisers Hyderabad (SRH) در حذف روز جمعه ، از IPL 2020 انصراف داد. پس از شکست RCB ، گوتام گامبیر ، افتتاح کننده اسبق هند گفت کهلی ، به عنوان یک کاپیتان ، باید مسئولیت عدم موفقیت تیم در ارائه نقره را بر عهده بگیرد. گامبیر اظهار داشت که هیچ حق رای دیگری وجود ندارد که بتواند در همان کاپیتانی که در مدت هشت سال موفق به کسب یک عنوان نشده است ، زنده بماند. گامبیر در سخنرانی خود در نمایش ESPNcricinfo T20 Time Out پس از از دست دادن ناامیدکننده RCB ، گفت که کوهلی ، به عنوان رهبر ، باید دستان خود را بالا ببرد و مسئولیت شکست تیم را بر عهده بگیرد.

بوق تجاری

“100٪ زیرا مشکل در گزارشگری است. بعد از هشت سال مسابقات (بدون جام) هشت سال زمان زیادی دارد. به من بگو ، هر کاپیتان دیگری … کاپیتان را فراموش کن ، به هر بازیکن دیگری که هشت سال وقت می گیرد بگو “گامبیر در پاسخ به این سال که آیا اگر در راس RCB بود کاپیتانی را تغییر می دهد یا خیر ، گفت:” این عنوان را به دست نمی آوردیم و هنوز هم آن را ادامه می دادم. بنابراین باید پاسخگو باشد.

“این فقط یک سال نیست ، فقط همین نیست. من چیزی در برابر ویرات کولی ندارم ، اما جایی در پایین شما باید دست خود را بلند کنید و بگویید ،” بله ، من مسئول هستم “. من مسئول هستم. ”

بالا رفته

Batting RCB در Eliminator مقابل SRH نمایش وحشتناکی برگزار کرد و در نیمه اول توانست در 20 شوت 7/131 به ثمر برساند. بجز AB de Villiers که نیم قرن به ثمر رساند و آرون فینچ ، هیچ شخص دیگری با ضرب و شتم RCB نمی توانست قلعه را به اندازه کافی نگه دارد تا بازی را تحت تأثیر قرار دهد.

SRH در نیمه قرن ملایم کین ویلیامسون سوار بر کل ، کل بازی را تعقیب کرد و رویای RCB برای ساخت یک جایزه IPL دست نیافتنی به پایان ناامیدکننده دیگری منجر شد که آنها با پنج شکست باخت از مسابقات کنار رفتند.

مباحث ذکر شده در این مقاله