وقتی یوونتوس اسپایس را 4-1 شکست داد ، رونالدو برگشت و 2 نفر را کشت

کریستیانو رونالدو با گلزنی با دو بار برگشت به یوونتوس بازیابی از ویروس کرونا را جشن گرفت تا یوونتوس روز یکشنبه Spice که اخیراً پیشرفته بود را شکست دهد. رونالدو در دقیقه 56 تعویض شد و سه دقیقه بعد یوونتوس را از امتیاز 2: 1. او همچنین یک پنالتی را اجرا کرد تا نتیجه را برای “بیانکانی ها” ثابت کند.

یوونتوس با چهار امتیاز پایینتر از رهبر میلان که در اودینزه با نتیجه 2 بر 1 به لطف زلاتان ابراهیموویچ برنده فقید پیروز شد ، مقام دوم را به دست آورد. ناپولی و ساسولو در صورت پیروزی در دیدار شخصی خود بعداً می توانند به دو امتیاز میلان بروند.

رونالدو پس از انجام آزمایش مثبت روی COVID-19 هنگام انجام وظایف بین المللی به مدت سه هفته بیرون بود. این مهاجم پرتغالی سه مسابقه یوونتوس را از دست داده است – یک تساوی با کروتون و هلاس ورونا در سری A و همچنین یک شکست برای بارسلونا در لیگ قهرمانان.

رونالدو از روی نیمکت مقابل “اسپایس” شروع کرد و آلوارو مارات دوباره در ترکیب اصلی جایگزین او شد.

روز چهارشنبه ، ماراتا با سه امتیاز آفساید مقابل بارسلونا محروم شد و وقتی در دقیقه 14 از ارسال وستون مک کنی شوت زد ، پرچم دوباره به اهتزاز درآمد ، اما این بار با بازبینی ویدیویی به او کمک کرد و یک گل به ثمر رسید.

به زودی گل مارات در آفساید به ثمر رسید و اسپایس با رد تلاش های توماس پوبگی سطح را بالا برد.

در ابتدای نیمه دوم ، رونالدو جایگزین پائولو دیبالا شد ، و او بلافاصله تحت تأثیر قرار دادن توپ پاس مارات قرار گرفت ، دروازه بان را شکست داد و با یک تور خالی به گل رسید.

در عوض ، آدریان رابیو برتری یووه را افزایش داد و هنگامی که پائولو بارتولومئو روی فدریکو کیزا برخورد کرد ، بیانکانری ها پنالتی دریافت کردند.

رونالدو قدم برداشت و با جسارت یک ضربه ایستگاهی به تور دروازه زد.

جادوی ایبرا

ابراهیموویچ سال ها با حمله زمینی به مدت هفت دقیقه ادامه داد تا هر سه امتیاز را برای آث میلان بدست آورد ، که این روند شکست ناپذیری آنها را به 23 مسابقه افزایش داد.

او همچنین درب باز کن Frank Cassie را نصب کرد. ابراهیموویچ 39 ساله که اخیراً از ویروس کرونا بهبود یافته است ، در چهار مسابقه اخیر خود در لیگ هفت گل به ثمر رسانده است.

میلان در دقیقه 18 با یک حرکت عالی تیمی تیم را هدایت کرد. اسماعیل بناسر یک توپ بلند از بالای سر ارسال کرد که سینه ابراهیموویچ قبل از ارسال آن به کاسی که آن را در گوشه سمت راست بالا به ثمر رساند ، آن را بلند و بلند کرد.

اودینزه در ابتدای نیمه دوم بازی را به تساوی کشاند ، وقتی آلسیو رومانولی روی ایگناسیو پوستو خطا کرد و رودریگو دی پل این پنالتی را دریافت کرد.

به نظر می رسد که این مسابقه به تساوی رسیده است ، ابراهیموویچ به احتمال زیاد واکنش نشان داد تا توپ را از روی دروازه حریف بدست آورد.

سایر مسابقات

دو گل با هدف توقف ، “لاتزیو” پیروزی در “تورینو” را با نتیجه 4 بر 3 ربود.

تورینو فکر می کرد که به اولین برد فصل خود نزدیک است که در سه دقیقه مانده به پایان بازی Saša Lukić 3 – 2 جلو افتاد ، اما Ciro Immobile پنج دقیقه قبل از پایان وقت گل تساوی را به ثمر رساند و فیلیپه کایسدو موفق شد در این دیدار گلزنی کند.

بعداً ، این است: “رم” در برابر “فیورنتینا” و “سمپدوریا” – “جنوا”.