وقتی نواک جوکوویچ از جشن گرفتن گل خود تقلید می کند ، کریستیانو رونالدو پاسخ می دهد. تماشا کردن

نواک جوکوویچ قبل از اینکه دستان خود را به صورت مایل به پایین ببرد ، با یک فریاد داغ شروع کرد.© توییتر


نواک جوکوویچ تلاشی برای تکرار سبک محبوب جشن گرفتن کریستیانو رونالدو ، فوتبالیست یوونتوس ، پس از به ثمر رساندن یک گل دید. جوکوویچ قبل از اینکه دستان خود را به طور مایل به پایین براند ، با یک فریاد داغ شروع کرد و با خنده پایان یافت. تلاش ستاره تنیس در ویدئویی که در حساب رسمی تور ATP منتشر شده ثبت شده است. در تیتر توییتر آمده است: “کریستینو را ازJokerNole جشن بگیرید! ببینید چرا 1 № در روزهای آینده در جهان جشن گرفته می شود … # NittoATPFinals | #ATPTour” جوکوویچ قبل از جویا شدن نظر خود در مورد تلاش های خود ، با اشاره به مسیحی به این توییت پاسخ داد. توییت صربستان می نویسد: “Cristiano چگونه کار کردم؟”

بوق تجاری

فوق ستاره پرتغالی به ندرت به سکوی شبکه اجتماعی پاسخ می دهد ، اما در این مورد با بازخورد دادن در مورد تلاش ، پرهیز از خودداری کرد. این فوتبالیست به دنبال چهره تامل کننده شکلک گفت: “بد نیست ، داداش”.

جوکوویچ قبلاً سعی کرده بود که مهارت پرش به بلندی کریستیانو را بیاموزد و این دو نفر او را در همان ویدئویی که توسط فوتبالیست منتشر شده بود ، تمرین کردند.

“آموزش پرش به نواک جوکوویچ !! دیدن شما و تمرین کردن با شما دوست خوب بود !!” ، – در زیرنویس این فوتبالیست پرتغالی در پیامی در اینستاگرام گفت:

بالا رفته

پرتغالی پس از به ثمر رساندن 102مین گل خود به پرتغال ، چهارشنبه با نتیجه 7 بر صفر آندورا را شکست داد ، به رکورد بیشترین گل بین المللی (109) نزدیک می شود.

از طرف دیگر جوکوویچ تا فینال ATP 2020 در لندن تمرین می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله