واکنش عصبانی میچل استارک وقتی تیم ادعا می کند او 86 ضربه می زند. تماشا کنید


علامت قرن برای هر فرد Bitman لحظه ای گرانبها است و اگر شما قبل از هر چیز یک کولر باشید و به علامت جادویی سه رقمی برسید ، این خاصیت بیشتری دارد. بنابراین طبیعی بود که میچل استارک وقتی کاپیتانش در نیو ساوت ولز (نیو ساوت ولز) گفت که او را در 86 سالگی زمین می زند خیلی خوشحال نمی شود. قرن ها پس از نیک لارکین و موزس انریکز زمینه ساز یک امتیاز بزرگ در بازی دوم بودند نیو ساوت ولز ، ریتم شان ابوت و میچل استارک یک پشت محافظ چشمگیر ایجاد می کند و یک همکاری شکست ناپذیر را که 189 بار عبور کرده است ، در هفتمین گل مسابقه “شفیلد سپر” برابر تاسمانی ثبت می کند. اما هنگامی که ابوت به صد سالگی خود رسید ، کاپیتان پیتر نویل اعلام کرد که با واکنشی عصبانی ، میچل استارک ، که در سن 86 سالگی می جنگد ، مبادله ای انجام داد.

بوق تجاری

میتچل استارک پس از ضربه ای چشمگیر و ناامید کننده انداختن یک خفاش بر روی زمین ، می تواند در حال فرار به داخل حفره دیده شود.

واکنش عصبانی استارک را اینجا ببینید:

اگرچه استارک همیشه یک ضرب و شتم راحت بوده است ، اما او هرگز یک قرن درجه یک را نکشته است و از او فرصتی برای گرفتن لحن اول محروم شده است.

او 10 آزمایش نیم قرن دارد و بالاترین امتیاز او در آزمون ها و کریکت درجه یک 99 است.

تاسمانی موفق به کسب تساوی شد و در زمین انتخاب شد. با الهام از هنرپیشگی خیاطان جکسون برد و پیتر سایدل در اولین نوبت ، چگونگی تخریب NSW در 64 سالگی مشاهده شد.

بالا رفته

با این حال ، شان ابوت چهار بار طول کشید که تاسمانیا در 239 ناک اوت شد و جوردن سیلک تنها نت عملکرد بود که برای آنها خفاش بود.

در مرحله دوم بازی New South Wales کنترل بازی را بدست گرفت. کاشف نیک لارکین امتیاز 161 را به ثمر رساند ، در حالی که انریکز 113 را به ثمر رساند. سپس ابوت بید کرد و 102 پیروزی بدون شکست به دست آورد ، در حالی که استارک با ضربه 86 وقتی 522 را روی تخته قرار داد قبل از اعلام ، تاسمانی را در هدف 348 قرار داد. تاسمانی در پایان روز 3 سه شنبه 26/2 به پایان رسید.

مباحث ذکر شده در این مقاله