واتکینز “آرسنال” را دو برابر “ویلا” – فوتبال ارزیابی می کند

استون ویلا به طرز حیرت انگیزی پیروز شده است زیرا اولی واتکینز روز یکشنبه در خروج 3-0 خارج از خانه آرسنال در سیل آسای لندن ، دو گل به ثمر رساند.

میهمانان قبلاً گل جان مک گین را دیده بودند که با یک تصمیم سخت آفساید ، وقتی بوكائو ساكا تحت فشار Trezeguet در دقیقه 25 برای خودش گل زد ، این گل را حذف كرد.

در نیمه دوم ، ویل لباس خود را هنگام جک گریلیش در خط میانی زمین برداشت و تعجب آور نبود که هوادار آرسنال ، واتکینز در دقیقه 72 با ضربه سر به خانه رفت.

واتکینز سه دقیقه بعد از یک ضد حمله سریع برای بستن امتیازات دوباره ضربه زد.

شکست های پی در پی لیدز یونایتد و ساوتهمپتون در ابتدای فصل تولد ویلا را متوقف کرد ، اما آنها با 15 امتیاز از هفت بازی به مکان ششم بازگشتند.

قابل توجه است که “ویلا” در این فصل بیش از آنچه که در کل بازی گذشته به دست آمد ، برنده شده است.

“آرسنال” ناسازگار پس از چهار برد و چهار شکست تاکنون با 12 امتیاز در رده یازدهم باخت.

واتکینز که در پنجره نقل و انتقالات این تیم را از برانتفورد به خدمت گرفت ، گفت: “ما در چند بازی گذشته چند گل از دست داده ایم و شما اینگونه مقابله می کنید و ما امشب این کار را انجام دادیم.”

“شما امشب و مقابل لیورپول دیده اید ، ما یک تیم عالی هستیم و می توانیم هر کسی را شکست دهیم.”

وقتی مک گین با مشت براند لنا با مشت برخورد کرد ، ویل از رویا محروم شد ، اما راس بارکلی در موقعیت آفساید خود را در خط دید دروازه بان دید – داور مسابقه مارتین اتکینسون پس از مشاهده مانیتور ، حکم داد.

به جای اینکه زنگ بیداری به آرسنال بدهد ، نتیجه معکوس داد و ویلا زیبا وقتی که ساکا از میان سایبان کم مت تارگتا عبور کرد ، پیش افتاد ، اگرچه Trezeguet هنوز آماده گلزنی بود.

ویلیان یک موقعیت عالی را در اختیار میزبان قرار داد و الکساندر لاکازت باید با ضربه سر دقیق این کار را بهتر انجام می داد و در دقیقه 41 توسط ارسال توپ توسط کایران تیرنی شکست خورد.

در نیمه دوم ویا بازی را به تور دروازه بست و لنا Trezeguet و Grelish را نجات داد ، هر دو طرف دنی سبالوس به سمت آرسنال چرخیدند.

دین اسمیت با هدف دستیابی به کیفیت خیره کننده ، برتری خود را دو چندان کرده است. داگلاس لوئیس باركلی را با یك توپ مورب كوچك انتخاب كرد و برای اولین بار والی از روی خط هافبك هافبك انگلیس با احتیاط واتكینز روبرو شد تا به خانه ضربه بزند.

از طرف میشل آرکتا ، اوضاع بدتر شد که دروازه بان ویا ، امیلیانو مارتینز ، بازیکن سابق آرسنال ، گلیش را در سمت چپ آزاد کرد و هافبک در عرض 50 متری چمن سوخت.

“آنچه امروز از دست دادیم واقعاً صدمه دیده است.” “آرتتا ، كه مشخصاً كار زیادی برای انجام دادن دارد ، در حالی كه آرسنال در این فصل برای چهار تیم برتر می جنگد.