هم تیمی Wira Koli ، سایر موارد جلب شده در تمرین میدانی تیم هند در سیدنی. تماشا کردن

استرالیا در برابر هند: ویرات کولیس ، حیرت انگیز یک دست ، سایر موارد شکار در تمرین میدانی تیم ایندیاس در سیدنی.  تماشا کردن

Virat Koli یک دست راست در سمت راست جلب کرد.© توییتر


به منظور ایجاد حداکثر وضوح در زمین ، کاپیتان تیم هند ویرات کولی و سایر اعضای تیم مشاهده کردند که چقدر فعالانه در زمینه های مهارت در سیدنی کار می کنند. این آموزش در ویدئویی که توسط قلم رسمی تیم کریکت هند در اینستاگرام ارسال شده ضبط شده است. در این پیام آمده است: “# تیم هند دوباره به پارک برگشته و ما روی شکار تمرکز کرده ایم.Coach_rsridhar”

بوق تجاری

این فیلم با چگونگی دیده شدن چتشوار پوجارا و کولی در حال ماهیگیری آغاز می شود. کاپیتان تیم هند با گرفتن یک دست عالی در سمت راست شروع به کار کرد و سپس پوجارا با زیرکی یک ضربه کم را زد.

در بقیه ویدئو بازیکنانی از تیم هندی حضور دارند که در حال گرفتن بازی فعلی هستند و به تمرینات دیگر می پردازند.

تیم هندی در 12 نوامبر وارد استرالیا شد و در سیدنی فرود آمد ، جایی که مستقر می شود و تعطیلات خود را با اولین “بین المللی” یک روزه در زمین کریکت سیدنی در 27 نوامبر آغاز می کند.

هند با سه تیم ODI و سه تیم بین المللی T20 بازی خواهد کرد.

مراحل تور ODI و T20I در سیدنی و کانبرا برگزار می شود و در 8 دسامبر در فینال T20I به اوج خود می رسد ، در حالی که اولین آزمایش از 17 دسامبر یک شبانه روز در آدلاید است.

کوهلی پس از اولین آزمایش به خانه بازمی گردد ، زیرا به وی اجازه مرخصی پدری داده شده است تا در کنار همسرش ، بازیگر آنوشکا شارما باشد. فرزند اول منتظر دو نفر است.

بالا رفته

سه آزمون دیگر در ملبورن (26 تا 30 دسامبر) ، سیدنی (7 تا 11 ژانویه) و بریزبن (15 تا 19 ژانویه) انجام می شود.

در هند ، روهیت شارما به عنوان بخشی از یک تور با پرسنل محدود غایب است. خفاشی که باز شد از بازی های توپ سفید استراحت کرده است و برای آزمایش در تست در دسترس خواهد بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله