همسر دیوید وارنر ، كندیس می گوید كه فرزند وسط طرفدار Wirth Collie است


ویرات کهلی برای میلیون ها کریکت تازه کار در سرتاسر جهان نمونه ای قرار داده است و آخرین مورد اضافه شده به باشگاه هواداران کاپیتان هندی ، دومین دختر دیوید وارنر بازیگر استرالیایی است. به تازگی ، همسر وارنر کندیس در رادیو چت فاش کرده است که فرزند وسط او از طرفداران بزرگ Wirth Collie است. این دو نفر سه دختر Ivy-May (6) ، Indy-Ray (4) و Isla Rose (1) دارند. و مورد علاقه کودک وسط افسانه هایی مانند ریکی پونتینگ و آدام گیلچریست و کاپیتان هندی کولی نیستند.

بوق تجاری

در گفتگو با ایستگاه رادیویی Triple M سیدنی کندیس گفت: “ما در حیاط خانه کریکت بازی می کنیم. جالبترین چیز این است که دختران من ، گاهی اوقات آنها می خواهند پدر شوند ، گاهی آنها می خواهند Finchi (آرون فینچ) شوند ، اما فرزند وسط من ، او می خواهد Wirath باشد و من حتی شوخی نمی کنم ، بازیکن محبوب او ویرات کولی است. او یک شورشی است. “

Candice همچنین در مورد روحیه رقابت دختران هنگام بازی با پدر دیوید در خانه صحبت کرد.

“بچه ها منفجر می شوند ، زیرا او برای آنها توپ می آورد و آنها 6 و 4 ساله هستند. آنها به نظر می رسند پدر امتیاز ندارد و توپ را نمی چرخاند.” سورتمه سواری هنوز در حیاط خانه انجام می شود. ”

وارنر و کول در سریالی آینده بین استرالیا و هند با یکدیگر روبرو می شوند.

این دو تیم قصد دارند در سه ODI ، سه T20I و چهار آزمایش با یکدیگر روبرو شوند. این تور با سری سه مسابقه ODI آغاز می شود که از 27 نوامبر در سیدنی آغاز می شود.

کوهلی فقط یک آزمایش در برابر استرالیا انجام می دهد و سپس با اجازه والدین در BCP به خانه می رود.

بالا رفته

BCCI همچنین تأیید کرده است که Rohit Sharma برای تور “استرالیا” برای پای “شمشیرهای سفید” استراحت خواهد کرد و به عضویت تیم آزمایش درآمده است. روز پنجشنبه ، او برای تکمیل توانبخشی پس از آسیب دیدگی در ناحیه همسترینگ در هنگام IPL وارد آکادمی ملی کرکت شد.

اولین آزمون بین هند و استرالیا یک مسابقه “شبانه روز” خواهد بود. این چهار مسابقه بخشی از مسابقات جهانی (WTC) خواهد بود. هند و استرالیا در جدول رده بندی WTC دو مقام اول را دارند.

مباحث ذکر شده در این مقاله