هسته: من ساخت موسیقی را دوست ندارم به این دلیل که باید در شبکه های اجتماعی – موسیقی – پست بگذارم

Udyan Sagar با نام مستعار Nucleya یکی از محبوب ترین نام ها در صنعت موسیقی هند است و کسی ثابت می کند که برای تبدیل شدن به یک نوازنده محبوب ، موفق یا ثروتمند ، لزوما نیازی به یک برچسب ضبط بزرگ ندارید. و اگرچه تصمیم اولیه او برای پیگیری ایندی به این دلیل بود که “نمی خواست” آن را امضا کند ، اما به دلیل اینکه می خواست کنترل موسیقی خود را حفظ کند ، به انتخابات اکتفا کرد.

“اگر به عنوان مثال برای یک فیلم موسیقی می سازید ، تنها شما نیستید که تصمیم می گیرید. تصمیمات زیادی توسط کارگردان یا تهیه کننده فیلم یا فیلمنامه نویس تعیین می شود. [But] موسیقی ایندی برای خودتان ایجاد شده است. شما به معنای واقعی کلمه می توانید هر چیزی را کاوش کنید و در هر جهتی حرکت کنید [you want to]، “او می گوید.

https://www.youtube.com/watch؟v=L1yVXl_Bwxs

“هرچه افراد موسیقی شما را بیشتر دوست داشته باشند ، هزینه بیشتری را نیز پرداخت می کنید. ساکار ، جودی بوتی ، آخرین آهنگش ، که وی را در همکاری با بازیگر محبوب بین المللی الکترونیک ، سرگرد لازر و خواننده راشمیت کاور دید ، اضافه می کند ، احتمالاً اثبات می کند که او به سرعت در صنعت موسیقی الکترونیک در هند به شهرت رسیده است. از زمانی که 40 ساله اولین EP خود را در Koocha Monster EP منتشر کرد ، در سال 2015.

“من در پنج یا ده سال گذشته خوش شانس بوده ام. من به اندازه کافی فروتنانه گفت: “من در زمان مناسب در مکان مناسب قرار گرفتم ، و اصرار کرد که لیاقت لقب” پادشاه EDM یا موارد مشابه “را ندارد زیرا احساس می کند” نوازندگان خلاقیت بیشتری دارند “. از او

“اگر شما به اندازه کافی سخت کار می کنید و عاشق هنر هستید فقط بخاطر اینکه بتوانید احساس خلاقیت کنید و یک رابطه صمیمانه داشته باشید. هر آنچه در کنار موسیقی اتفاق می افتد یک جایزه است ، [because] شما نمی توانید همه اتفاقات خارج از موسیقی را کنترل کنید. ”

وی گفت: “من موسیقی را دوست ندارم به این دلیل که باید در شبکه های اجتماعی پست بگذارم یا اینکه بین انتشارات من فاصله ای وجود دارد. هیچ دلیلی غیر از این نیست که شما اصلاً بخواهید موسیقی بسازید. “این 40 ساله اضافه می کند.

ایده ماندن “همان که تو هستی و صادقانه بودن با موسیقی” همیشه هنگامی که او تصمیم گرفت به تنهایی برود ، با او بود که توسط خانواده و دوستانش تشخیص داده شد ، که به گفته ساگر ، او را متمرکز کرد و از همه مهمتر ، انگیزه کافی او را حفظ کرد تا امید خود را از دست ندهد.

وی گفت: “از نظر مالی ، من هرگز احساس نمی كردم كه باید موسیقی را متوقف كنم ، زیرا در زمانی كه اوضاع می تواند به اشتباه پیش برود ، همیشه منبع درآمد وجود داشت. و نقش بسیار مهمی داشت. پدر و مادر و همسرم هرگز جلوی من را نگرفتند ، زیرا فکر می کنم آنها نیز دیدند که ثبات عاطفی من به دلیل موسیقی است. ”

این احتمالاً تصمیم او برای استقلال ماندن را توضیح می دهد ، که به اعتقاد او اکنون نه تنها برای موسیقیدانان بلکه از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار است. “از آنجا که کل تجارت دیجیتال شده است ، مجری برای اقامت در شرکت ضبط بسیار کمی دارد. به عنوان مثال ، هزینه ساخت یک فیلم تفاوت فاحشی است. اکنون این قیمت بسیار ارزان تر است. ”

به گفته ساگر ، بزرگترین مانع در استقلال ماندن این است که یک نوازنده “می تواند محتوا ایجاد کند” ، “بی نظیر ، جالب توجه باشد و فکر کند مردم از آن استفاده می کنند” زیرا اشتراک گذاری آن آسان تر شده است. “قبلاً ، توزیع تحت کنترل شرکت های ضبط بود. اما اکنون می توانید موسیقی را خودتان منتشر کنید. من فکر نمی کنم امضای توافق نامه با یک شرکت ضبط مهم باشد. ”

تعامل با نویسنده در توییتر /sammysamarth