هری مگوایر ، جک گریلیش درخشش در نقش انگلستان سینک ایرلند است


گرت ساوت گیت اعتراف کرد که وقتی جک انگلیس چشمک زد جک گریلیش را تحت تأثیر قرار داد و هری مگوایر لحظه رستگاری را در پیروزی دوستانه ایرلند با نتیجه 3 بر 0 خوشحال کرد. فقط 48 ساعت پس از استعفای رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس گرگ کلارک طرف جامعه ساوت گیت هیچ نشانه ای از حواس پرتی نشان نداد. مگوایر پس از بازنشستگی از بازی انگلیس مقابل دانمارک ، برای اولین بار کاپیتان کشورش شد و اولین گل را در ومبلی به ثمر رساند.

بوق تجاری

این برای مگوایر ، که از مبارزات سختی که با دعوی یونانی و فرم ضعیفش برای منچستر یونایتد و انگلیس همراه بود ، جان سالم به در برد ، باعث خوش آمدگویی شد.

جادن سانچو گل دوم انگلیس را قبل از وقت استراحت به ثمر رساند و دومینیک کالورت لوین در نیمه دوم سه گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

این برای ثبت اولین موفقیت انگلیس در برابر جمهوری از سال 1985 کافی بود.

گریلیش ، با شروع بازی مقابل کشوری که در سطح جوانان نماینده آن بود ، وقتی تماس مداوم هواداران و کارشناسان را توجیه کرد تا اطمینان حاصل شود که ستاره استون ویلا در تیم طولانی مدت است ، از جناح چپ جلب توجه کرد.

ساوت گیت گفت: “دو بازیکن در این نقش ها ، جادن و جك ، از این آزادی برخوردارند كه در هر دو طرف زمین حضور یابند و تلاش كنند تا ازدحام ایجاد كنند.”

“بعضی اوقات فکر می کردم که هر دو این کار را خیلی خوب انجام داده اند. قابل درک است که یک بار آنها برگشتند و به طرف مردم دویدند ، آنها به یک مشکل واقعی برای حریف تبدیل شدند.”

هنگامی که هافبک 17 ساله بوروسیا دورتموند در دقیقه 73 در میسون مونت به میدان رفت ، جود بلینگهام ، که سومین بازیکن جوان به نمایندگی از انگلیس شد ، لحظه مهمی رقم خورد.

بلینگهام که اوایل امسال بیرمنگام را به مقصد دورتموند ترک کرد ، در لیست جوانترین بازیکنان انگلیس از تئو والکات و وین رونی عقب است.

نوجوان آینده ای در پیش دارد ، اما ساوت گیت پس از استراحت دانش آموزانش پس از استراحت به هری کین ، رحیم استرلینگ و جوردن هندرسون قبل از بازی های لیگ ملت ها مقابل بلژیک در روز یکشنبه و ایسلند در روز چهارشنبه آینده ، بیشتر مورد تشویق قرار خواهد گرفت.

ساوت گیت گفت: “من از بازی پسران بسیار خوشحال شدم. بسیاری از بازیکنان جوان ، بسیاری از بازیکنان بی تجربه ، ما از توپ به خوبی استفاده کردیم ، موقعیت های زیادی ایجاد کردیم ، اگر برخی از موقعیت های آنها را استفاده می کردیم ، راحت تر بود ، اما در کل بسیار خوشحال بودیم.” .

“در آغاز کار کمی کند بودیم ، اما این قابل درک است. این تیم نیست که وقت زیادی برای همکاری داشته باشد.

“هرچه بیشتر طول کشید ، بخشی از تعامل ، بخشی از بازی بین ده ها مهاجم و به خصوص مدافعان بال بسیار خوب بود.”

ساوت گیت از انگلیس خواست که پس از مرگ فداکارانه کلارک “یک هفته آشفته” ، توجه خود را به فوتبال معطوف کند و تیم او همیشه اولین دیدار خود را با جمهوری از سال 2015 کنترل کرده است.

به تعویق انداختن موقت

مگوایر در دقیقه 18 انگلیس را پیش انداخت وقتی هری وینکس به منطقه بازگشت و مدافع بالای شین دافی صعود کرد تا برای دومین گل پیراهن انگلیس از کنار دارن راندولف عبور کند.

در این فصل ، سانچو در تلاش است تا فرم اوج خود را در تیم بروسیا دورتموند دورتموند پیدا کند ، اما در دقیقه 31 مهاجم کیفیت خود را نشان داد تا انگلیس دوبرابر شود.

Grealish آن را در سمت چپ منطقه ایرلند بست و سانچو توپ را قبل از زدن ضربه کم از کنار راندولف ، به سمت راست حرکت داد.

بوکایو ساکا در دقیقه 56 وقتی از کنار سیروس کریستی عبور کرد که با یک سفر آشکار به جناح آرسنال پاسخ داد ، یک پنالتی را بدست آورد.

بالا رفته

مهاجم اورتون ، کالورت لوین برای گل دوم خود در انگلیس ضربه ای از شانه به بالای سقف تور زده است.

دین هندرسون از منچستر یونایتد در وقت استراحت اولین بازی خود را در انگلیس انجام داد و جایگزین نیک پاپ در دروازه شد ، اما وقتی میزبان به سوت پایان مسابقه رفت به سختی آزمایش شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله