هاردیک پاندا عکس زیبایی با پسرش آگوستا ارسال می کند و او را “بزرگترین هدیه” خود می نامد. Ch

[ad_1]

هاردیک پاندا عکس زیبایی را با پسرش آگاستیا منتشر می کند و او را از او می خواند

هاردیک پاندیا با شریک زندگی خود ناتاشا استنکوویچ© اینستاگرام


شریک واگن ایستگاه هند Hardik Pandya Natasa Stankovich اخیراً پسری به نام آگوست در ژوئیه سال جاری به دنیا آورد. از آن زمان به بعد ، این زوج عکس های کودکی را که مورد علاقه بسیاری از طرفدارانش قرار گرفت ، در شبکه های اجتماعی منتشر کردند. پاندیا در حال حاضر در لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به سر می برد. به تازگی ، یک هندی بمبئی (میشیگان) عکسی با پسرش در اینستاگرام منتشر کرده است. این “بزرگترین هدیه” نامگذاری شد.

بوق تجاری

در این عکس ، مرد 27 ساله ای یک تی شرت کرم رنگ با لوازم جانبی معمول ساعت ، زنجیر و عینک پوشیده است. به نظر می رسد او از نوزادی که در آغوشش تکان می خورد خوشحال است.

با وجود شکست کاپیتان روهیت شارما ، “بمبئی” با 16 امتیاز از 12 مسابقه در رده اول جدول لیگ قرار دارد.

در 12 مسابقه ، پاندا 241 جلسه با ضربه 174.63 به ثمر رساند و 14 چهار ضرب و 20 گل زد.

در پنج مسابقه گذشته MI سه بار برنده و دو بار باخته است. تیم های Kolkata Knight Riders (KKR) ، Chennai Super Kings (CSK) و Royal Challengers Bangalore (RCB) برنده شدند. در همین حال ، شکست هایی برابر Kings XI پنجاب (KXIP) و Rajasthan Royals (RR) رخ داد.

بالا رفته

بمبئی در مسابقه اخیر خود در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی با پنج ویکت RCB را شکست داد. سوریاکومار یداو ستاره نمایش بود و در 79 دوش با 43 گل یک ضربه شکست ناپذیر به دست آورد.

در تاریخ 31 اکتبر و 3 نوامبر ، آنها با پایتخت های دهلی (DC) و SunRisers Hyderabad (SRH) روبرو شدند.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]