نیک جوناس یکی از جنسیترین مردان زنده است و سگهای خود را “پدرهای صحنه” می نامد – پریانکا چوپرا – موسیقی

نیک جوناس بازیگر و خواننده در شماره سالانه “جنسی ترین مرد” مجله People حضور دارد. از نیک و سگش جینا عکس گرفته شد. آنها همچنین ویدیویی را نشان دادند که در آن نیک در مورد زندگی خود با حیوانات خانگی اش صحبت می کند و اینکه این روزها از چه چیزی بیشتر خوشحال است. ستاره کرید ، مایکل بی. جوردن ، در سال 2020 به عنوان جنسی ترین مرد زنده گی شناخته شد.

در این ویدئو ، نیک در مورد شخصیت های مختلف هر سه سگ خود صحبت کرد. او همسر سگ دایانا پریانکا چوپرا را به فرزندی پذیرفت ، پریانکا برای سالگرد ازدواج خود جینا را به او هدیه داد و آنها بعداً با یک هاسکی زرق و برق دار به نام پاندا آشنا شدند. نیک گفت که افتخار می کند که سگهایش بیش از پریانکا و او مشهور شده اند.

“این به این دلیل است که ما دوست داریم فرزندانمان را موفق ببینیم. ما می خواهیم آنها را در جهان ببینیم ، با داشتن این همه تجربه مورد نیاز ، ایجاد طرفداران. ما بیشتر والدین صحنه هستیم. ” نیک در مورد والدین شدن سه سگ گفت: “در مورد خانواده ما ، همه ما را گرد هم آورده است زیرا ما مسئولیتی را در کنار هم داریم که احساس می کنیم واقعاً خاص است و خوب است.”

نیک همچنین تصاویر خود و جینا را از روی تصاویر به اشتراک گذاشته است. وی نوشت: “ازPEOPLE متشکریم که ما و #ginothegerman را در شماره امسال” The Sexiest Man “قرار دادید. این جمعه را در دکه های روزنامه فروشی بگیرید ،” پریانکا هیجان خود را در بخش نظرات ابراز داشت. او نوشت: “ووهوووو ، پسران!”

در همین حال ، مایکل حضور در جلد یک مجله را “احساس خوبی” خواند. وی گفت: “می دانید ، همه همیشه شوخی می كردند مانند:” مایك ، این تنها چیزی است كه احتمالاً نخواهید یافت. “اما وقتی نیاز به شركت در آن هستید ، این باشگاه خوبی است.” برنده سال گذشته جان لجندز خواننده EGOT بود.

همچنین بخوانید: Shehar Suman خواستار عذرخواهی از کسانی شد که وی را به استفاده از مرگ Sushant Singh Rajput به دلایل سیاسی متهم کردند

نیک اخیراً پس از بازگشت از فیلمبرداری ماتریکس 4 در آلمان با پریانکا پیوست. این زوج حتی مراسم Diva را با هم در لندن جشن گرفتند. “دیوی مبارک از همه! ارسال عشق و نور به همه ، “او نوشت ، خود و پریانكلی را كه رژیم دارند ، به تصویر می كشد.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر