نیوزیلند در برابر هند غربی: تعطیلات ترنت مهم است “برای ذهن خودش” ، شین باند می گوید

نیوزیلند در برابر هند غربی: تعطیلات ترنت مهم است

Trent Bult از سری T20I آینده در برابر West India جدا شد.© خبرگزاری فرانسه


شین باند ، گزارشگر سابق نیوزیلند معتقد است که کیوی به درستی رهبر آرام ترنت باول را به حضور در سری آینده T20I در برابر هند غربی دعوت کرده است. نیوزیلند به همراه کاپیتان کین ویلیامسون برای کوتاه ترین قالب بازی استراحت کردند و در تیم تست سری West Indies قرار گرفتند که قرار است از 3 دسامبر آغاز شود. به نقل از ESPNcricinfo در حین تعامل ، باند گفت: “من فکر می کنم مهم است (بول استراحت می کند). او چند فرزند خردسال دارد. پرواز از اینجا و رفتن مستقیم به بازی و عدم توانایی رسیدن به خانواده اشتباه بزرگی خواهد بود.” با رسانه های سازمان یافته توسط NZC.

بوق تجاری

وی افزود: “فکر می کنم که او فقط لازم است به خانه برود و مدتی را با خانواده اش سپری کند تا اینکه تابستان دیگری را مشغول کند ، بنابراین این تصمیم خوبی است.”

کاسه اوایل این ماه در پنجمین پیروزی عنوان هند در بمبئی در لیگ برتر هند (IPL) نقشی اساسی داشت و باند ، که قبلا فکر می کرد این رزمناو کاملاً پتانسیل دیگ T20 خود را درک نمی کند ، از رشد چپ خوشحال شد دست ها.

“فرصت دوباره کار با بوولی هیجان انگیز بود. من همیشه اعتقاد داشتم که بازی T20 او جای پیشرفت دارد و با پیوستن به تیم ما می توانیم آن را از او بیرون بیاوریم و او برای ما عظیم بود.” باند که مربی بولینگ سرخپوستان بمبئی است ، گفت.

بالا رفته

وی افزود: “او بخش مهمی از دلیل پیروزی ما بود.”

نیوزیلند در اولین T20I در تاریخ 27 نوامبر به هند غربی می رود. دومین و سومین T20I به ترتیب در تاریخ 29 و 30 نوامبر برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله