نیمار با وجود مصدومیت – فوتبال – به مقدماتی جام جهانی می رود

نیمار با وجود آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران که در یک بازی لیگ قهرمانان اروپا برای پاری سن ژرمن متحمل شد ، برای مقدماتی جام جهانی وارد آمریکای جنوبی خواهد شد. سرمربی برزیل تیتو بدون اینکه نیمار را از این تیم برکنار کند ، پدرو مهاجم فلامنگو را برای دیدار با ونزوئلا و اروگوئه در تاریخ 13 و 17 نوامبر فراخواند.

دکتر رودریگو لاسمار گفته است که انتظار دارد نیمار “پس از هفته ها تمرین طولانی” با برزیل در ترساپولیس خارج از ریودوژانیرو برای درگیری در اروگوئه آماده شود.

لاسمار در وب سایت فوتبال برزیل گفت: “ما در بازی دوم فرصت بازیابی داریم.”

“ما از نزدیک بر پیشرفت آن نظارت خواهیم کرد.” توماس توخل ، مربی PSG هفته گذشته گفته بود که نیمار در صورت بهبودی از آسیب دیدگی قادر به بازی در برزیل نخواهد بود.

در دو درگیری ، برزیل در حال حاضر چهار بازیکن خود را از دست داده است ، از جمله 3 بازیکن به دلیل مصدومیت – هافبک ها فیلیپ کوتینیو و فابینیو و مدافع رودریگو کایو. مدافع Eder Militao پس از آلوده شدن به COVID-19 بیرون آمد.

پدرو 23 ساله یک بار به برزیل فراخوانده شد اما از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد که اولین بازی او را متوقف کرد و برای چندین ماه مانع از پایان کار شد.

پس از یک دوره کوتاه ناامیدکننده در فیورنتینا ، اوایل سال به صورت قرضی به برزیل بازگشت و اکنون با 8 گل در 13 مسابقه یکی از بهترین گلزنان فلامنگو است. برزیل و آرژانتین با دو پیروزی از دو مسابقه ، گروه مقدماتی آمریکای جنوبی را هدایت می کنند.