نیمار از صعود به جام جهانی مقابل ونزوئلا “امید” برای تساوی اروگوئه غافل خواهد شد: برزیل

نیمار دیدارهای مقدماتی جام جهانی مقابل ونزوئلا را از دست خواهد داد ،

نیمار در دیداری که در لیگ قهرمانان اروپا مقابل باشاک شهیر استانبول انجام شد ، از ناحیه صدمه دید.© خبرگزاری فرانسه


مقامات گفتند که نیمار در 13 نوامبر در دیدار مقدماتی جام جهانی در برزیل مقابل ونزوئلا غایب خواهد بود ، اما به امید اینکه چهار روز دیگر آماده بازی با اروگوئه باشد ، با این تیم سفر می کند. رودریگو لاسمار ، پزشک تیم ملی در بیانیه ای از کنفدراسیون فوتبال برزیل (CBF) گفت: “ما معتقدیم که طی یک هفته درمان فشرده … احتمال بهبودی برای مسابقه دوم وجود دارد. ما از نزدیک وضعیت او را کنترل خواهیم کرد.”

بوق تجاری

ستاره پاری سن ژرمن در تاریخ 28 اکتبر در یک بازی لیگ قهرمانان مقابل باساق شهیر استانبول از ناحیه صدمه دید.

پاری سن ژرمن گفته است که مصدومیت او را پس از وقفه بین المللی دفع خواهد کرد و مربی توماس توچل گفته است که اعتقاد ندارد نیمار باید همزمان در تیم ملی بازی کند.

توکل دو روز بعد از مصدومیت نیمار گفت: “من فکر نمی کنم که او بازی کند.”

“وقتی او بازی می کند ، به این معنی است که صدمه ای ندیده است و این پیام بدی است. خبر برای من این است که او پس از استراحت دوباره برمی گردد.”

CBF روز پنجشنبه گفت به PSG گفته است كه با نیمار تماس خواهد گرفت.

جونینیو پائولیستا ، هماهنگ کننده تیم ملی در بیانیه ای به CBF گفت: “ما می دانیم که باشگاه او نگران آسیب دیدگی او است ، اما ما به آنها اطمینان داده ایم که از نزدیک وضعیت او را زیر نظر خواهیم گرفت.”

بالا رفته

به گفته وی ، مربی تایت “به وضوح به” لئونارد “مدیر ورزشی PSG گفت:” او هرگز سلامتی بازیکن را به خطر نمی اندازد. “

جمعه هفته آینده ، برزیل که به همراه آرژانتین در مسابقات مقدماتی آمریکای جنوبی برای قطر 2022 پیشرو است ، جمعه آینده در ونزوئلا در سائوپائولو و 17 نوامبر با اروگوئه در مونته ویدئو بازی می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله