نگاهی جدید به “شهر بمبئی” ، که به دنبال شروع جدیدی در برابر “شمال شرقی یونایتد” است – فوتبال

باشگاه فوتبال بمبئی سیتی با 19 بازیکن تازه وارد و مربی مشهور اسپانیایی تلاش خواهد کرد تا وقتی شنبه میزبان شمال شرقی یونایتد است ، در پی کسب عنوان دختران ISL یک شروع مثبت داشته باشد. بمبئی سیتی هرگز جام پسندیده را کسب نکرده و امیدوار است که با مربیگری سرخیو لوبری ، که قبل از قهرمانی در سوپرجام در سال 2019 ، FC Goa را اداره می کرد ، یک چرخش صورت گرفته باشد.

در طول بازی تدارکاتی در رسانه ها ، لوبرا صحبت از مارک مهاجم فوتبال کرد ، اما گفت که تیم باید تعادل بین حمله و دفاع را پیدا کند.

“بازی در فوتبال تهاجمی بسیار مهم است. بدیهی است که ما به تعادل نیاز داریم. در فوتبال ، حمله فقط غیرممکن است ، شما به تعادل بین حمله و دفاع نیاز دارید ، – گفت لوبرا.

در بمبئی ، دو مهاجم خوب در بارتولومیو آگبشه و آدام لو فوندره حضور دارند که می توانند ثابت کنند بیش از یک مشت مخالف است.

این تیم هافبک هایی مانند احمد جاهو ، سای گادار ژاپنی الاصل ژاپنی را درگیر کرده است و نقش آنها به عنوان نان آور در زمینه های گسترده بازی مهم خواهد بود.

در طی یک جلسه مطبوعاتی قبل از بازی ، دروازه بان آمریندر سینگ گفت که او برای هر موقعیتی از جمله ضد حمله آماده است.

“همه این شرایط در فوتبال است و ما باید آماده هر شرایطی باشیم. بله ، ضد حمله دشوار است (پردازش) ، اما ما برنامه ریزی کردیم که چگونه آن را مقابله کنیم.

وی گفت: فوتبال یک بازی 90 دقیقه ای است و ما باید با هر شرایطی کنار بیاییم و اگر تیم برنامه های خود را برآورده کند ، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

لوبرا گزینه های زیادی دارد: فاروه چوداری ، هوگو بوموس ، هرنان سانتانا ، رانی فرناندز ، رولین بورخس و پرنجال بومیج.

گنجاندن Mandaroo Desai خط دفاعی تیم را تقویت کرد و او به همراه سرتاک گولوئی ، سنگالی مورتادا فول و محمد راکیپ آماده اخلال در هر گونه ترکیب حمله است.

از طرف دیگر ، FC Northeast United تحت مربیگری جدید Gerard Nuss نیز پس از یک فصل بد گذشته به دنبال خرید است.

جای تعجب نیست که هایلندز از بازیکنان خارج از کشور خود انتظار دارد که وزن خود را به شدت به ادریسا سیلا ، مهاجم سابق اندرلخت و کوئینز پارک رنجرز ، و کیوتر آپای ، فوتبالیست سابق غنا ، وزن کنند.