نواک جوکوویچ با پیروزی در الکساندر زورف برای رسیدن به فینال ATP در نیمه نهایی


نواک جوکوویچ با غلبه بر الکساندر زورف در روز چهارشنبه در فینال ATP به جمع چهار تیم نهایی راه یافت و در همان مسیر قرار گرفت تا رکورد شش عنوان راجر فدرر را در پایان فصل مطابقت دهد. بازیکن اصلی صربستان که در دومین مسابقه دور برگشت توسط دانیل مدودف شکست خورد ، باز هم در O2 Arena لندن در زیر بهترین ها قرار داشت ، اما برای پیروزی 6-3 ، 7-6 (4/7) آنقدر تلاش کرد. پنج بار برنده پس از مدودف در گروه “توکیو 2020” دوم می شود و شنبه در نیمه نهایی با سومین “دانه دار” دومین کراو بازی می کند. نفر دوم رافائل نادال که اولین پیروزی خود را در جمع هشت تیم برتر می گذراند ، در مرحله نیمه نهایی دوم به مصاف مدودف می رود و در گروه لندن 2020 به مقام دوم دست می یابد.

بوق تجاری

جوکوویچ برای اولین بار Zverev آلمانی را هنگامی که در یک استادیوم خالی درخواست کرد ، شکست و با نتیجه 3-0 پیش افتاد و تهدید به فرار با مسابقه کرد – تکرار فینال 2018 ، که Zverev در ست های مستقیم برنده شد.

این بازیکن 33 ساله پس از یک کشتار غیرمعمول برای مدودف متمرکز به نظر می رسید ، هنگامی که در بازی هفتم 15-40 ساله بود از مشکلات خارج شد.

معلوم شد که این آخرین فرصت برای زورف در تور است و 17 بار قهرمان گرند اسلم ، جوکوویچ ، پیروز عقب را با نتیجه 6-3 به ثمر رساند.

جوکوویچ در چهارمین بازی ست دوم پس از خطای مضاعف به Beast یک امتیاز استراحت داد ، اما آلمانی نتوانست پایتخت کند.

در بازی بعدی ، پنجمین بازیکن “مهاجم” 23 ساله دو امتیاز شکست در خدمت خود ذخیره کرد ، و غرش را بر زبان آورد ، و بینی خود را جلوی خود نگه داشت.

این مجموعه به تساوی یك بریك رسید. Zverev کوتاه استراحت زودهنگام به دست آورد ، اما جوکوویچ تساوی داد و فشار بر ژرمن ، که شکست و پیروزی صربستان را تحویل داد ، اعمال شد.

اولین نهال گفت که او موفق به پیدا کردن عکس های مناسب در زمان مناسب، به عنوان یک عملکرد در برابر مدودف مخالف، گفت: “بازی هر کسی آن را بیشتر از مسابقه.”

وی گفت تیم ، که اولین گرند اسلم خود را در مسابقات Open US در ماه سپتامبر به دست آورد ، یک حریف سرسخت خواهد بود.

جوکوویچ اضافه کرد: “بدیهی است که در اوایل کار خود با بهترین موفقیت روی زمین خاکی بازی می کرد ، اما ، البته ، یکی از باتجربه ترین بازیکنان تور ، فداکارترین بازیکن بود ، دومینیک بازی خود را” A “در تمام سطوح دیگر یافت. .

“اولین اسلم او در اوایل سال جاری در نیویورک به زمینهای سخت وارد شد. من سال گذشته آن را بازی کردم – در ست سوم 7-6 شکست خوردم. این یک مسابقه واقعا هیجان انگیز بود. امیدوارم که بتوانیم یک مسابقه عالی دیگر هم داشته باشیم. ، اما این بار با نتیجه ای متفاوت. “

جوکوویچ ، که اخیراً با رکورد شش فینال پیت سامپراس در جهان در پایان سال برابر شده است ، با پیوستن به فدرر غایب با شش عنوان ، فرصتی برای تکمیل فصل 2020 ، کوتاه شده توسط ویروس کرونا دارد.

بالا رفته

در بازی عصر ، مدودف با شماره هشتم دیه گو شوارتزمن که یک لاستیک مرده است ، بیرون می آید.

Arena O2 قبل از انتقال قهرمانی به تورین ، در دوازدهمین و آخرین فصل خود این مسابقات را برگزار می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله