نامیتا توپپو می گوید ، جوایز زمانی اتفاق می افتد که شما بهترین تلاش خود را در زمین ارائه دهید


هافبک تیم ملی هاکی هند نامیتا توپپو که برنده جایزه معتبر “Ecolabia Puraskar 2020” در آدیش شد ، معتقد است که اگر بهترین های خود را در زمین بدهید ، جوایز به دنبال شما هستند. هافبک 25 ساله ، که نقش مهمی در پیروزی حیاتی هند در مسابقات هاکی المپیک 2019 FIH برابر ایالات متحده داشت ، هفته گذشته برنده جایزه بزرگ IMPaCT ، شاخه خیریه Indian Metals & Ferro Alloys (IMFA) اعلام شد. Toppo در مراسم اهدای جایزه چک 5 لاکی به همراه نقل قول دریافت می کند که تاریخ آن در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

بوق تجاری

“کسب افتخار بزرگ برای من در مسابقات اکولابیا پوراسکار 2020 باعث افتخار است. به عنوان عضوی از تیم هاکی زنان هند ، این باعث خوشحالی و افتخار بزرگ کل تیم برای من است ، زیرا به لطف آنها سال گذشته به ویژه پس از بازگشت از مصدومیت بزرگ توانستم عملکرد خوبی داشته باشم.” ، – Toppo در اکران “هاکی هند” گفت.

وی افزود: “من می خواهم از اعضای کمیته Ecolabia برای اهدای این جایزه به من تشکر کنم و امیدوارم که همچنان به کشور و کشورم افتخار کنم.”

هواداران ورزش Toppo که نقش مهمی در پیروزی هند مقابل ایالات متحده در مسابقات انتخابی هاکی المپیک FIH 2019 در ورزشگاه Kalinga در Bhubaneswar داشته اند ، همچنین به تسلط خود در خط هافبک اشاره کرده اند و شایسته کار سخت برای شناختی هستند که دریافت کرده اند.

“من معتقدم هر اتفاقی که در ورزش های تیمی می افتد به دلیل اتحاد و روحیه تیم است. وقتی من برای عملکردم شناخته شدم ، به این دلیل است که همه چیز – از سرمربی و کادر پشتیبانی گرفته تا هم تیمی ها ، هاکی هند و SAI – همچنین بهترین تلاش خود را برای رسیدن به اهداف ما انجام داده اند. من همچنین معتقدم که جوایز به دنبال شما می آیند وقتی در زمین بهترین نتیجه را می دهید و ما امسال چیزهای زیادی دیده ایم ، به خصوص با هم تیمی های من و کل تیمی که اخیراً جوایز مختلفی را جمع آوری کرده است “، – گفت هافبک.

بالا رفته

بیش از 160 محدودیت بین المللی برای نام ، نامیتا کمبود تجربه ندارد و می خواهد اطمینان حاصل کند که همیشه می تواند در هر شرایطی به تیمش کمک کند.

“من خوش شانس هستم که این مدت طولانی و با چند بازیکن خارق العاده این بازی را انجام داده ام. این دوره ای در بازی زنان است که همه ما بسیار اعتماد به نفس داریم و اعتماد به نفس ما واقعاً قوی است. با حمایت مداوم هاکی هند ، ما موفق شدیم جواز حضور در المپیک را کسب کنیم وقفه 36 ساله در سال 2016 و پس از آن عملکرد فوق العاده خوبی داشتیم و در تاریخ ثبت نام کردیم تا دوباره جواز حضور در المپیک را بدست آوریم ، بنابراین می خواهیم این مسیر را ادامه دهیم و هدف من همیشه کمک به تیمم در هر شرایطی ، مهم نیست او در داخل یا خارج از زمین است ، “Toppo اضافه کرد

مباحث ذکر شده در این مقاله