ناتان لیون می گوید که او هنوز هم چیزهای زیادی برای ارائه دارد ، با هدف 500 ویکت آزمون

استرالیا در مقابل هند: ناتان لیون می گوید با هدف 500 ویکت آزمایشی چیزهای زیادی برای ارائه دارد

ناتان لیون با 390 ویکت در مسابقات کریکت آزمایشی رتبه سوم استرالیا را دارد.© خبرگزاری فرانسه


ناتان لیون ، بازیکن جوان استرالیایی ، قصد دارد به چندین بازیکن برجسته بپیوندد تا 500 گل آزمون و هند – تیم بعدی را به دست آورد. در لیون که روز جمعه 33 ساله شد ، در حال حاضر 390 پوست سر در پشت شین وارن (708) و گلن مک گرات (563) در باشگاه استرالیایی وجود دارد. Mutia Muralitaran اسطوره سریلانکا رکورددار همه زمانها است – 800 ویکت. علی رغم این واقعیت که میچل اسوپسون در خانه را کوبید – و در تیم آزمایشی 17 نفره استرالیا که با هند مخالف است – “لیون” همچنان گزینه اصلی چرخش تیمش است و او قصد ندارد آن را کنار بگذارد.

بوق تجاری

وی روز پنجشنبه در پرسش و پاسخ با خوانندگان اخبار کورپ گفت: “من هنوز احساس می کنم که بهتر می شوم و هنوز هم احساس می کنم که کریکت زیادی برای ارائه کریکت استرالیا دارم.” “در رادار من احتمالاً 500 (ویکت) و بیشتر وجود دارد.”

وی گفت احساس می کند فقط با افزایش سن بهبود می یابد.

وی گفت: “من فکر می کنم این کار دستی است که نمی توانیم با آن عجله کنیم.” “این کاردستی را یاد می گیری و مدام یاد می گیری و با افزایش سن بهتر می شوی.”

اگر طبق انتظارات ، تست های مقدماتی را از 17 دسامبر در آدلاید ، ملبورن و سیدنی برگزار کند ، لیون به مرحله 100 تست مقابل هند در بریزبن می رسد.

آزمایش در آدلاید اولین آزمایش او از ژانویه به لطف Covid-19 است – خلائی که فقط میل او را برای حرکت پیش می برد.

بالا رفته

وی گفت: “عدم توانایی بازی در بازی مورد علاقه خود و همچنین عدم توانایی مرتب كردن آن ، باعث می شود كه از آنجا بیرون بروم و دوباره گرسنه شوم.”

“بیشتر از همه من فشاری را که همراه با بازی کریکت به وجود می آید از دست دادم. آدرنالین کافی نیست.”

مباحث ذکر شده در این مقاله