ناتان لیون می گوید که او هنوز هم چیزهای زیادی برای ارائه دارد ، با هدف 500 ویکت آزمون

استرالیا در مقابل هند: ناتان لیون می گوید با هدف 500 ویکت آزمایشی چیزهای زیادی برای ارائه دارد

ناتان لیون با 390 ویکت در مسابقات کریکت آزمایشی رتبه سوم استرالیا را دارد.© خبرگزاری فرانسه


ناتان لیون ، بازیکن جوان استرالیایی ، قصد دارد به چندین بازیکن برجسته بپیوندد تا 500 گل آزمون و هند – تیم بعدی را به دست آورد. در لیون که روز جمعه 33 ساله شد ، در حال حاضر 390 پوست سر در پشت شین وارن (708) و گلن مک گرات (563) در باشگاه استرالیایی وجود دارد. Mutia Muralitaran اسطوره سریلانکا رکورددار همه زمانها است – 800 ویکت. علی رغم این واقعیت که میچل اسوپسون در خانه را کوبید – و در تیم آزمایشی 17 نفره استرالیا که با هند مخالف است – “لیون” همچنان گزینه اصلی چرخش تیمش است و او قصد ندارد آن را کنار بگذارد.

بوق تجاری

وی روز پنجشنبه در پرسش و پاسخ با خوانندگان اخبار کورپ گفت: “من هنوز احساس می کنم که بهتر می شوم و هنوز هم احساس می کنم که کریکت زیادی برای ارائه کریکت استرالیا دارم.” “در رادار من احتمالاً 500 (ویکت) و بیشتر وجود دارد.”

وی گفت احساس می کند فقط با افزایش سن بهبود می یابد.

وی گفت: “من فکر می کنم این کار دستی است که نمی توانیم با آن عجله کنیم.” “این کاردستی را یاد می گیری و مدام یاد می گیری و با افزایش سن بهتر می شوی.”

اگر طبق انتظارات ، تست های مقدماتی را از 17 دسامبر در آدلاید ، ملبورن و سیدنی برگزار کند ، لیون به مرحله 100 تست مقابل هند در بریزبن می رسد.

آزمایش در آدلاید اولین آزمایش او از ژانویه به لطف Covid-19 است – خلائی که فقط میل او را برای حرکت پیش می برد.

بالا رفته

وی گفت: “عدم توانایی بازی در بازی مورد علاقه خود و همچنین عدم توانایی مرتب كردن آن ، باعث می شود كه از آنجا بیرون بروم و دوباره گرسنه شوم.”

“بیشتر از همه من فشاری را که همراه با بازی کریکت به وجود می آید از دست دادم. آدرنالین کافی نیست.”

مباحث ذکر شده در این مقاله

خبر های روز ایران و جهان

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*