میکل آرتتا ناامید شد چون پیشرفت آرسنال استون ویلا را متوقف کرد


میکل آرتتا اذعان داشت آرسنال در تیمی که در سال اول مدیریت موفق به کسب موفقیت های زیادی شده است ، وقتی آستون ویلا به پیروزی 3-0 در امارات در یکشنبه دست یافت ، قابل شناسایی نیست. گل به خودی بوكائو ساكا و دبل اولی واتكینز ، ویل را به ششم رساند و تنها سه امتیاز از بالای جدول گرفت. آخر هفته گذشته ، آرسنال برای اولین بار در 14 سال گذشته ، منچستر یونایتد را در اولدترافورد شکست داد ، که آخرین نشانه آرتر بود که در مسیر درست حرکت می کند.

بوق تجاری

اما اسپانیایی در یک شب مجازات میزبان که از ابتدا تا انتهای دوم بهترین بود ، سنگین ترین شکست دوران مدیریتی خود را متحمل شد.

دومین شکست پیاپی خانه “آرسنال” منجر به این واقعیت می شود که آنها با رسیدن به چهارمین امتیاز از هدف اصلی فصل که در 4 تیم برتر قرار دارد ، فاصله بگیرند و به رده یازدهم برسند.

آرتتا گفت: “ما زیر استاندارد خود عمل کردیم و باید بگویم که برای اولین بار می بینم که چگونه بازی می کنیم و تیم نیستیم.”

“ما در تمام مسابقات ، درگیری ها شکست خوردیم ، و توپ را دست و پا گیر کردیم.

“این ناامیدکننده است. ساختن حرکت ، ساختن شیوه زندگی ، زندگی و اجراها به چیزهای زیادی احتیاج دارد و وقتی چنین چیزی به وجود می آید ، پذیرش آن سخت است.”

ویا فکر کرد که آنها در دقیقه اول وقتی جان مک گین یک پاس جک گریلیش را به پشت بام تور پیچاند ، جلو آمدند.

با این حال ، پس از بازبینی VAR که بیش از چهار دقیقه طول کشید ، گل برای راس بارکلی در موقعیت آفساید ، مقابل دروازه بان آرسنال ، برند لنا ، که در بازی دخالت کرد ، رد شد.

شورش ویلا

ویا پس از شروع خارق العاده فصل ، که یک ماه پیش با نتیجه 7-2 لیورپول را شکست داد ، در دو مسابقه گذشته خود شکست خورده است.

اما تیم دین اسمیت به نظر نمی رسید تیمی از اعتماد به نفس برخوردار باشد زیرا آرسنال سعی در کنار آمدن با حرکت گریلیش ، بارکلی و واتکینز داشت.

اسمیت گفت: “ما آنها را در تیم تهدید می کنیم. همه آنها بسیار خوب در حال پیشرفت هستند ، اما تعداد بیشتری از آنها از آنها گرفته خواهند شد.”

پاس بارکلی مت تارگت را از سمت چپ آزاد کرد و ساکا او را به سختی تلاش کرد تا مانع از رسیدن آخرین ضربه به Trezeguet شود.

الكساندر لاكازت بهترین فرصت آرسنال برای بازگشت به بازی را از دست داد ، وقتی كه دقیقاً قبل از نیمه به تیر كیان تیرنی ضربه زد.

در هنگام استراحت ، ضربه دیگری به میزبان وارد شد زیرا 45 میلیون پوند (59 میلیون دلار) توماس پاری ، عضو جدید امضا ، به دلیل آسیب دیدگی مفصل ران ، مجبور شد جای خود را به Sebalas بدهد.

در نیمه دوم ویا همچنان تهدید بزرگی بود زیرا لنو مجبور شد Trezeguet و Grelish را نجات دهد.

میهمانان سرانجام 18 دقیقه بعد بازی را به عنوان یک مسابقه به ثمر رساندند که واتکینز که در برد معروف مقابل لیورپول هت تریک کرد ، با یک شوت عالی از کنار دروازه بارکلی به خانه رفت.

دقایقی بعد وقتی گریلیش گلی زد که شایسته عملکرد او بود ، سبالوس آرسنال را نجات داد.

بالا رفته

یک ضدحمله درخشان خطی را ارائه داد که ویل سزاوار آن بود که گرلیش قبل از سقوط به واتکینز برای شلیک از کنار لنا ، جلو برود.

واتکینز گفت: “شما امشب و در برابر لیورپول دیده اید ، ما یک تیم عالی هستیم و می توانیم هر کسی را شکست دهیم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله