میچل استارک نگران رفاه حال بازیکنان در زمینه حباب است


میچل استارک ، سخنران استرالیایی ، آخرین کریکتوری است که نگران رفاه روحی بازیکنانی است که در حین حباب بیولا به سر می برند ، زیرا احساس می کند برای مدت طولانی در چنین محدودیت هایی “ناپایدار” است. در جهان آسیب دیده از بیماری همه گیر COVID-19 ، اکنون کریکت به صورت حباب های زیستی سازمان یافته است و به زودی وضعیت تغییر نخواهد کرد.

بوق تجاری

به نقل از cricket.com.au استارک گفت: “این یک روش پایدار برای زندگی نیست.” “شما در یک اتاق هتلی زندگی می کنید که هیچ ارتباطی در خارج از آن وجود ندارد. برخی از بچه ها مدت زیادی است که خانواده و فرزندان خود را در IPL نمی بینند.”

در حالی که کریکت کارانی که در IPL رقابت می کنند از ماه آگوست در یک حباب بیولوژیکی امن در امارات متحده عربی به سر می برند ، بسیاری از آنها اگر تیم های ملی مربوطه خود را در رویدادهای آینده نشان دهند ، مجبور به توافق نامه ایمنی زیستی دیگری می شوند.

تیم هندی پس از فینال IPL در روز سه شنبه تور طولانی “Down Under” خود را آغاز خواهد کرد ، همچنین چندین کریکت استرالیایی مانند استیو اسمیت ، پت کامینز ، جوش هازلوود و دیوید وارنر که در امتیازات مختلف IPL شرکت کرده اند.

در میان دیگر ، فوتبالیست های انگلیس کمتر از دو هفته پس از IPL برای شش مسابقه با “توپ های سفید” به آفریقای جنوبی سفر خواهند کرد و بازیکنان West India do برای یک کار دیگر به نیوزیلند بروند.

استارک از این مدل گفت: “رفتن سخت است – ما می توانیم کریکت بازی کنیم ، (بنابراین) نمی توانیم زیاد شکایت کنیم – اما از نظر رفاه بازیکنان ، کارکنان و مسئولان ، تا کی می توانید در مراکز حضور داشته باشید؟”

“این سوال هنوز باید پاسخ داده شود … آن دسته از افرادی که به IPL مراجعه کرده اند و باید در اواخر تابستان سال آینده (آوریل و مه 2021) مرتبا برگردند و یک IPL دیگر انجام دهند ، آنها درآمد کسب می کنند.”

کاپیتان هند ویرات کولی اخیراً اظهار داشت که “تکراری” بودن حباب های زیستی می تواند از نظر روانی برای کریکت ها سخت باشد و اگر بازی در یک محیط محافظت شده عادی شود ، باید مدت دوره را نیز در نظر گرفت.

ناوگان انگلیس و غرب هند Eoin Morgan و Jason Holder ، که همچنین در آزمایشات در انگلیس در آستانه IPL مدتی را در محدودیت های سخت گذراندند ، همچنین هشدار دادند که زندگی در حباب ها می تواند منجر به “فرسودگی شدید” شود.

استارک گفت: “اگر در چنین شرایطی ماه به ماه گیر کنید ، از حباب به حباب بروید ، و اگر این محدودیت ها یکسان یا یکسان بمانند ، همچنین می تواند برای ذهن و بدن خسته کننده باشد.”

“نداشتن چنین فراری از کریکت روزمره قطعاً برای من این است که در این زمین گلف شرکت کنم یا دور آن (سخت) قدم بزنم. این برای رفاه حال مردم مهم است.”

ویرات کولی و افرادش بیش از چهار ماه در جاده با هند می گذرانند و سه بازی ODI ، سه T20 و چهار آزمایش را بازی می کنند.

بالا رفته

هند پس از آن به خانه خود بازمی گردد ، اما برای یک سری کامل برابر انگلیس باید یک حباب بیوبال دیگر داشته باشد.

“… وقتی بچه ها با خانواده و بچه ها از یک مرکز به مرکز دیگر و از حباب به حباب دیگر جمع می شوند ، شما از نظر قرنطینه محدودیت هایی اعمال می کنید ، و بعد آن بسیار سخت است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله