مورینیو می گوید هواداران تیم تحریک نمی توانند منتظر همان بیلی باشند که هفت سال پیش بود – فوتبال

ژوزه مورینیو ، مدیر تاتنهام ، امیدهای گرت بیل را برآورده کرد و گفت: مرد ولزی نمی تواند همان بازیکن انفجاری باشد که 7 سال پیش لیگ برتر را ترک کرد و به رئال مادرید پیوست.

بیل 31 ساله که از تیم اسپانیایی به صورت قرضی به تاتنهام برمی گردد ، در حال پیشرفت است و در این فصل سه بازی در همه مسابقات انجام داده است ، از جمله شکست لیگ اروپا در روز پنجشنبه مقابل لیگ بلژیک رویال آنتورپ با نتیجه 1: 0.

قبل از مسابقه ، مورینیو گفت که بیل آماده “پرواز” است ، اما پرتغالی در ارزیابی خود در بازی روز یکشنبه لیگ مقابل “برایتون و هوو آلبین” بیشتر ارزیابی شد.

“هفت سال یک فاصله بزرگ است ، بنابراین کدام بازیکن در جهان همان 7 سال پیش است؟ بعضی اوقات آنها نه بهتر هستند و نه بدتر ، فقط بازیکنان متفاوتی هستند. ”مورینیو به خبرنگاران گفت.

“شما مثلاً به (کریستیانو) رونالدو و (لیونل) مسی نگاه می کنید و آنها را با هفت سال پیش مقایسه می کنید. آنها در مناطق مختلف ، در موقعیت های مختلف بازی می کنند.

وی افزود: “آنها در حال تغییر ویژگی های خود هستند و سعی می كنند خصوصیات خود را در مسئولیت های دیگر با توجه به سیستم تاكتیكی تیم های خود مطالعه كنند. فکر می کنم این اتفاق برای بیشتر بازیکنان بیفتد. بنابراین او احتمالاً بازیکن متفاوتی است.

مورینیو از بیل حمایت کرد تا با یک دقیقه اضافه به فرم بهتر برسد.

مورینیو اضافه کرد: “من معتقدم که هر کلمه ای که من چهارشنبه می گویم ، زیرا او سخت کار می کند ، بهبود می یابد ، از زمان بهبودی از آخرین مورد هیچ مصدومیتی ندارد.”

“او حتی یک دقیقه از آموزش را از دست نداد. بازی 90 دقیقه ای هنوز دشوار است ، بازی با شدت بالا هنوز هم دشوار است ، اما در حال پیشرفت است و امیدوارم به زودی به سطح بهتری برگردد. “