مهاجم سابق دن پالمر اولین راگبی بین المللی استرالیایی شد که همجنسگرا شد

[ad_1]


مهاجم سابق دن پالمر روز جمعه اولین بازیکن راگبی بین المللی استرالیایی بود که روز جمعه همجنسگرا شد و گفت که می خواهد پس از اظهارات همجنسگرایانه ستاره اخراج شده اسرائیلی ، فولائو ، صحبت کند. پالمر که در سال 2012 تنها کلاه استرالیا را در برابر اسکاتلند دریافت کرد ، هنگامی که خود را گریه کرد و حتی فکر خودکشی کرد ، سالها آشفتگی احساسی را بازگو کرد. پالمر 32 ساله ، که یک طرفدار بود ، در NSW Waratahs و ACT Brumbies در “Super Rugby” بازی می کرد و همچنین قبل از بازنشستگی در 2015 در باشگاه “Grenoble” فرانسه کار می کرد.

بوق تجاری

وی در ستونی برای سیدنی مورنینگ هرالد ، مبارزاتی را که در طول زندگی حرفه ای خود با آن روبرو بوده است ، فاش کرد. تعداد کمی از بازیکنان راگبی همجنسگرا شدند ، مشهورترین آنها گرت توماس ، کاپیتان سابق ولزی بود.

پالمر نوشت: “من وارد یک داستان نادرست شدم و راهی برای خروج نمی دیدم.” “بیشتر شب ها برای خواب گریه می کردم و معمولاً خودم را با یک کوکتل سنگین افیونی بی حس می کردم.

وی افزود: “من درمورد ناپدید شدن ، تغییر نام و شروع دوباره همه چیز خیال می کردم.” “اغراق نیست اگر بگویم مرگ خودم بر هر کسی که من را همجنسگرا ببیند ارجح است.”

با وجود شیاطین خود ، پالمر گفت كه او از گذراندن وقت در گیتس و برومبی لذت می برد و هرگز احساس تبعیض نمی كند و اصرار می ورزد كه “نبرد برای من اساساً با خودم بود.”

در آن زمان ، او احساس نمی كرد كه در معرض دید عموم قرار گیرد ، اما گفت كه سال گذشته اظهارات انفجاری كریستین فولو اظهار داشت كه “جهنم در انتظار” همجنسگرایان است و پیامدهای بعدی او را به عمل سوق داد.

وی گفت: “گرچه انگیزه اصلی آن نبود ، هر چه حماسه فاول ها بیشتر کشیده می شد ، احساس مسئولیت بیشتری برای گفتن چیزی می کردم.”

“برای من مهمتر از آسیبی که او به راگبی وارد کرده تأثیر عمیقی است که وی بر روی کودکانی که به او نگاه کرده اند و هر روز با درک جنسیت خود مبارزه می کنند داشته است.

“خوشبختانه ، از تجربه راگبی من ، دیدگاه هایی مانند دیدگاه های اسرائیل استثنا هستند ، نه قاعده.”

فولی ، گلزن سوپر راگبی که 73 بار برای Wallaby بازی کرد ، توسط راگبی استرالیا و راگبی NSW Rugby به دلیل اظهار نظرهایش در یک حرکت که اختلاف زیادی نشان داد ، اخراج شد.

وی پس از حل و فصل یک پرونده چند میلیون دلاری برای برکناری خود اکنون در فرانسه بازی می کند.

مایکل هوپر ، کاپیتان فعلی والاش گفته است که این ستون “ستونی قدرتمند” برای پالمر است که اکنون مربی “بروبمی” است.

هوپر گفت: “من برای دن بسیار خوشحالم. او یک پسر عالی ، والابی عالی ، یک راگبی باز ، و اکنون یک مربی است.”

دیوید پوکوک که هنگام حضور پالمر در Wallaby کاپیتان بود ، گفت او “یکی از بهترین کسانی است که من در کنار راگبی می شناختم و بازی کردم.”

پوکوک ، یکی از شرکت کنندگان سرسخت مبارزات برای ازدواج برابر ، گفت: “من معتقدم که ورزش بهترین زمانی است که جامعه به فراگیرتر بودن احتیاج داشته باشد.”

اریک دنیسون ، محقق دانشگاه موناش در ملبورن که تحقیقاتی راجع به همجنس گرایی و زبان همجنسگرایانه در راگبی انجام داد ، گفت: شباهت داستان پالمر و توماس با ده سال فاصله نشان می دهد که کارهای بیشتری باید انجام شود.

وی گفت: “نگرش عمومی نسبت به همجنسگرایان در جامعه به طرز چشمگیری بهبود یافته است. مردان همجنسگرا در مورد روابط جنسی خود تقریباً در هر محیطی قابل مشاهده و باز هستند.”

“ما تغییرات یکسانی را در ورزش ندیده ایم. استفاده مداوم از زبان همجنسگرایانه فرهنگی را ایجاد می کند که در آن همجنسگرایان احساس عدم استقبال می کنند.”

بالا رفته

نظرات وی توسط مایکل اسمیت ، نماینده استرالیا و نیوزلند در International Gay Rugby ، سازمان چتر باشگاه های راگبی شامل همجنسگرایان در جهان ، تکرار شد.

وی استرالیا را به عنوان رهبر جهانی در مبارزه با همجنسگرائی ستود ، اما افزود: با وجود همه پیشرفتهایی که در زمینه حقوق همجنسگرایان در جامعه داشته ایم ، ورزشکاران همجنسگرا هنوز احساس می کنند که باید جنسیت خود را پنهان کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]