“من سیتی” 1: 1 “لیورپول” را در لیگ برتر – فوتبال برگزار کرد

کوین دی بروین معمولاً برای منچسترسیتی بسیار قابل اعتماد است.

این سازنده با تغذیه گابریل ژسوس برای لغو پنالتی محمد صلاح ، مهاجم لیورپول ، لیست خود را دوباره پر کرده است.

اما پس از آن ، برای اولین بار در چهار سال پس از پنج پنالتی ، دی بروین از دست داد.

تساوی 1-1 روز یکشنبه برای سیتی بیشتر از قهرمان که از مقام سوم لیگ برتر دفاع می کرد ، ضرر داشت. افت امتیاز از چهار بازی از هفت بازی باعث شده سیتی در حال حاضر 6 امتیاز از رده بالاتر باشد ، البته با یک بازی در دست.

گابریل عیسی گفت: “نتیجه برای ما ، شاید برای آنها خوب نیست.” “اما ما باید به جنگ ادامه دهیم ،”

در نیمه اول شدید ، سطح انرژی پس از وقفه در اولین مسابقه فصل بین تازه ترین قهرمانان بدتر شد.

سیتی مجبور شد خط چشمگیر لیورپول را کنار بگذارد. یورگن کلوپ به جای بحث در مورد شروع دیاگوتا یوتا یا روبرتو فیرمین ، در ترکیب 4-2-4 با هر دو صلاح و سادیو مانه شروع به کار کرد.

کلوپ گفت: “بدیهی است که برای حریفی که سیستم متفاوتی دارد کمی تعجب آور است.” “ما گل ها را بردیم ، راه خود را گشودیم و لحظاتی را در ضد حمله داشتیم – تعداد زیادی – اما ما آن را تمام نکردیم.

“کمی شرم آور است. تصمیم سختی بود که قبل از بازی در سیتی سیستم را تغییر دهیم ، فقط به این دلیل که اگر شکست بخوریم ، پسران فکر می کنند در سیستم دیگری این اتفاق نمی افتاد. اما پسران آماده گوش دادن ، سازگاری و اجرا هستند. “

و این عملکرد قدرتمندی بود که خطای ناشیانه کایل واکر روی ماین تسهیل شد و وی در دقیقه 13 ضربه پنالتی صلاح را دریافت کرد.

اما این واکر بود که با عبور از دبروین ، که به نوبه خود گابریل عیسی را آزاد کرد ، به تحریک سطح دهنده کمک کرد. سپس مهاجم “برزیل” برگشت و توپ را از کنار ترنت الکساندر-آرنولد پیمود و در دقیقه 31 آن را به داخل دروازه هل داد.

آخرین ضربه پنالتی سنگین برای هندبال ، لیورپول فرصتی را برای جلو آمدن به ارمغان آورد ، زمانی که پاس د بروین به دست جو گومز افتاد. اما بلژیکی اولین بازیکنی شد که پس از دو سال از ضربات پنالتی لیگ برتر گلی را از دست داد.

این اشتباه باعث ناامیدی گومز نشد که صاحب یک پنالتی شد.

گومز گفت: “من فکر می کنم همه می دانند که دی بروین با چه نیرویی می تواند توپ را بزند.” “در این مرحله من در حال دویدن به سمت هدف هستم ، قصد ندارم دستم را پشت سرم قرار دهم. من قصد ندارم توپ وارد دست من شود اما من سعی نکردم هندبال را امتحان کنم. “

به دلیل عدم اجازه جایگزینی بیشتر ، هر دو مدیر در دلخوری خود متحد بودند. اگرچه هیچکدام از این سه مورد را برای تغییر استفاده نکرده است ، اما هر دو باشگاه از حریفان لیگ برتر می خواهند که استفاده مجدد از 5 مورد را تأیید کنند – همانطور که در راه اندازی مجدد ماه ژوئن پس از تعطیلی همه گیر فصل گذشته اتفاق افتاد. .

گواردیولا در مورد مدافع مجبور لیورپول در نیمه دوم گفت: “ببینید بازیکن بین المللی انگلیس (ترنت) الكساندر-آرنولد مصدوم است.” “پنج تعویض در سراسر جهان انجام شده است ، اما در اینجا ما فکر می کنیم که افراد ویژه تری هستیم و فقط سه مورد در این لیگ وجود دارد ، بنابراین ما از بازیکنان محافظت نمی کنیم.

“به همین دلیل این یک فاجعه است ، از این تقویم که ما آمدیم ، به خصوص یک سال زودتر.”