“من سیتی” ، “چلسی” ، “لیورپول” با بازگشت عادی سازی به EPL – فوتبال ، برنده می شوند

در روزی که بلاتکلیفی در انگلیس حاکم بود در حالی که کشور آماده بازگشت به محاصره شد ، لیگ برتر به شرایطی عادی بازگشت.

سه تیم که امیدوار بودند برای کسب عنوان قهرمانی بجنگند – “منچستر سیتی” ، “چلسی” و “لیورپول” – همه در مسابقات “درگیری” پیروز شدند. همچنین به لطف یک گل ناموفق که به علامت تجاری وی تبدیل شد ، چهره شناخته شده لیورپول در دفاع از قهرمان ظاهر شد.

دیوگو جیوتو از نیمکت استعفا داد و در دقیقه 85 برای لیورپول گل زد تا وستهام را با نتیجه 2-1 شکست دهد و رکورد شکست ناپذیری این تیم در آنفیلد را به 63 بازی برساند – که به طولانی ترین سری در تاریخ برابر بود تاریخچه باشگاه

این یک گل در سه بازی پیاپی برای Giotto است ، یک خرید خارج از فصل که یک حمله اضافه به لیورپول می دهد. این با توجه به چالش های تیم در دفاع لازم است.

مدافع عنوان قهرمانی عجیب و غریب در لیگ پیشرو هستند – سه امتیاز عقب از اورتون ، یک بازی بیشتر – با وجود بدترین دفاع در این بخش ، با دریافت 15 گل تاکنون.

وقتی گومز توپ را به سمت پابلو فورنالس هدایت کرد که در دقیقه 10 در گوشه پایین گلزنی کرد ، جلوگیری از آخرین توپ که “لیورپول” را از دست داد غیرممکن بود. محمد صلاح درست قبل از وقفه لیورپول را از روی نقطه پنالتی به تساوی کشاند. آرتور ماسوآکو تلاش می کند. این صلاح را به هفت گل رساند ، یک گل کمتر از بهترین گلزن لیگ ، هیون هنگ مینگ ، پسر تاتنهام

برنده Giotto در همان زمان بود که نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون اعلام کرد تعطیلی چهار هفته در انگلیس از روز پنجشنبه اعلام شده است. لیگ برتر مجاز به ادامه خواهد بود – مسابقات در حال حاضر بدون هوادار و با بازیکنان تحت آزمایشات منظم برگزار شده است – بنابراین دیدار منتظر “من سیتی” و “لیورپول” آخر هفته آینده برگزار خواهد شد.

سیتی ممکن است بعد از شروع سخت شروع به پیدا کردن شکلی کند.

یک پیروزی کاملاً کنترل شده در شفیلد یونایتد با نتیجه یک بر صفر به “سیتی” اجازه داد تا به نیمه برتر جدول رده بندی برگردد و با در دست داشتن پنج امتیاز از لیورپول عقب بماند. کایل واکر بهترین گلزنان تیم پسرانش بود.

به دنبال این ، “چلسی” در “برنلی” با نتیجه 3 بر 0 پیروز شد – گل های حکیم زیه ، کورت زوما و تیم ورنر را برای او فراهم کرد – و در جمع چهار تیم برتر قرار گرفت.

شش دوره اول لیگ برتر با گلهای بسیار زیاد و حتی اعداد شگفت آورتر همراه بود – از جمله شکست “لیورپول” از “استون ویلا” با نتیجه 7: 2 و “لستر” با 5: 2 در خانه.

همه چیز می تواند به حالت عادی برگردد.