منچستر یونایتد در آرسنال راحتی در خانه ندارد ، اورتون شوکه شده است


پیر امریک اوبامیانگ پس از ضربات پنالتی 1-0 آرسنال ، منچستریونایتد را به یک فاجعه تازه در اولدترافورد محکوم کرد و نیوکاسل اورتون را متوقف کرد که روز یکشنبه به قله لیگ برتر بازگشت. لیگ برتر آبامان در پنج بازی لیگ خشکسالی را متوقف کرد زیرا در دقیقه 69 پس از خطای پاول پوگبا به هکتور بلرین ، پا به میدان گذاشت تا یک ضربه ایستگاهی را بدست آورد.

بوق تجاری

گل اول کاپیتان “آرسنال” در آخر هفته “پیروزی” توپچی ها را در “اولدترافورد” از سال 2006 به دست آورد.

دونی ون دی بیک نزدیک بود که گل تساوی دیرهنگامی را ایجاد کند که محمد الننی با ضربه ای ضربدری به صورت دروازه بان آرسنال ، برند لن و از بالای دروازه ضربه زد.

اما یونایتد در چهار بازی خود در لیگ داخلی در این فصل و سه شکست ، از جمله شکست تحقیرآمیز 6-1 مقابل تاتنهام ، نتوانسته است پیروز شود.

این بدترین شروع یونایتد در لیگ داخلی از سال 73 تا 1972 است و تیم اوله گونار سولسکایر را بالاتر از منطقه سقوط در رده پانزدهم قرار می دهد.

یونایتد پس از پایان دلگرم کننده فصل گذشته که توانستند در چهار تیم برتر صعود کنند ، بازگشت و در صورت عدم پیشرفت سریع نتایج ، در مورد توانایی Solskjær در ادامه کار خود س questionsال خواهد کرد.

آرسنال پس از اتمام دو بازی از دست رفته در لیگ ، به مقام هشتم رسیده است.

مردان میشل آرکتا برندگان شایسته ای بودند که مدت ها سلطه داشتند و در نیمه اول دروازه ویلیان را شکستند.

“اورتون” با اختلاف در تفاضل گل ، بالاتر از رهبر “لیورپول” بازگشت و در “پارک سنت جیمز” پیروز شد.

اما هنگامی که جیمز رودریگز و ریچاردسون در تیم اورتون غایب بودند ، شاگردان کارلو آنچلوتی در نیمه دوم با شکست کلام ویلسون به پاسخ نهایی دومینیک کالورت-لوین در مقابل یک شکست روبرو شدند.

روز سختی برای اورتون بود ، جوردن پیکفورد دروازه بان تیم ملی انگلیس اخراج شد و پس از شروع پر سر و صدا فصل جای خود را به رابین اولسن داد.

پیکفورد از زمان مسئولیت فصل گذشته آنچلوتی اشتباهات زیادی را متحمل شده است و او خوش شانس بود که به دلیل چالشی که ویرجیل فن دایک ، مدافع لیورپول را در عمل جراحی زانو از کار اخراج کرد ، اخراج نشد.

“نیوکاسل” در دقیقه 56 تیم را هدایت کرد ، وقتی آندره گومز به عنوان متخلف ویلسون اعلام شد ، وقتی تلاش کرد گوشه های نزدیکترین میله را پاک کند.

به نظر می رسید یک تصمیم سخت است ، اما ویلسون پا به میدان گذاشت تا اولسن را برای پنجمین گل فصل خود در مسیر اشتباه قرار دهد.

ویلسون با قدرت نزدیک از روی ضربه برگشتی رایان فریزر در دقیقه 84 اورتون را به پایان رساند.

با یک گل تمام شده ، یازدهمین گل باشگاهی کالورت-لوین در این فصل خیلی دیر به ثمر رسید تا دومین شکست متوالی اورتون را متوقف کند.

آنها در سه بازی پیروز نشده اند و با اختلاف سه امتیاز از مقام دوم لیورپول باقی مانده اند.

– تولد باش –

در جای دیگر روز یکشنبه ، جیمز وارد-پرووز با زدن دو ضربه آزاد در پیروزی 4-3 ساوتهمپتون مقابل استون ویلا ، تولد 26 سالگی خود را جشن گرفت.

شاگردان رالف هازنهاتل در دو دوره نخست دو مسابقه خود را از دست دادند ، اما آنها با مقاومت چشمگیر مقابله کردند و پس از چهارمین پیروزی در پنج بازی گذشته ، سوم شدند.

پس از شکست 3-0 از لیدز ، پس از پیروزی مردان دین اسمیت در چهار بازی اول خود در لیگ ، دومین شکست متوالی ویا به یک آزمایش واقعیت تبدیل شد.

“ساوتهمپتون” دقیقه 20 را تحت فشار قرار داد که یانیک وسترگارد با ضربه ایستگاهی وارد رد با ضربه سر به گل رسید.

در دقیقه 33 ، Ward Proves با حیرت و شوت یک ضربه آزاد از کنار دروازه بان “ویلا” امیلیان مارتینز از فاصله 25 متری را اجرا کرد و سپس یک ضربه آزاد با شکوه دیگر را از لبه زمین به ثمر رساند.

دنی اینگس در دقیقه 58 چهارمین گل ساوتهمپتون را به ثمر رساند و یک شوت عالی را برای پنجمین گل باشگاهی خود به گوشه بالای دروازه زد.

بالا رفته

تایرون مینس در دقیقه 62 اختلاف را کاهش داد و اولی واتکینز در دقیقه 90 یک ضربه پنالتی را پس از خطا روی گریلیش که آخرین ضربه را به ویا سوم وارد کرد ، تبدیل به گل کرد.

میزبان “تاتنهام” “برایتون” به دنبال صعود به جمع چهار تیم برتر در دیدار نهایی روز است.

مباحث ذکر شده در این مقاله