مقدماتی IPL 2020 2 ، DC در برابر SRH: مارکوس استوئینیس نشان می دهد که چرا مجسمه هالک را حمل می کند. تماشا کردن


واگن پایتخت های دهلی ، مارکوس استوینیس ، یک شب فراموش نشدنی را با توپ و خفاش سپری کرد ، زمانی که تیمش SunRisers Hyderabad را در 17 مسابقه در مقدماتی IPL 2020 شکست داد تا برای اولین بار در تاریخ به فینال برسد. استوینیس 38 دوش به ثمر رساند و همچنین سه ویکت گرفت و توسط بازیکن Mach به دلیل عملکرد جامعش به وی اهدا شد. Stoinis پس از پیروزی در کنار خود ، در مینیاتوری از هالک – یک شخصیت داستانی از جهان مارول – مشاهده شد. سرپرست دهلی سرمایه داران ، Shrayas Ayer پس از بازی از Stoinis پرسید که چه نمادی برای او دارد و او با دادن یک جواب خنده دار راز را فاش کرد. استوینیس که در ویدیویی که روی دستگیره IPL توییتر منتشر شده به آیر می گوید ، “ظاهراً به این شکل است که دروازه هایم را علامت گذاری می کنم.” این ویدئو با ساخت یک تجسم خنده دار از سبک راه رفتن Stoinis توسط Shrayas Ayer به پایان می رسد.

بوق تجاری

IPL با به اشتراک گذاشتن پیوندی به کل مکالمه بین آنها ، در توئیتر خود نوشت: “ملاقات با هالک – مارکوس استوئنیس. برای استوینیس “.

سال گذشته دهلی در همان مرحله از مسابقات انصراف داد و بازیکنان آنها با رویکردی ترسناک در این مسابقه به میدان رفتند. مدیران تیم Stoinis را به همراه Shihar Davan به کار خود باز کردند و بازیکن همه جانبه استرالیایی به سرعت متعهد به دهلی شد و 38 گل از 27 گل را با پنج چهار ضرب و یک حداکثر به ثمر رساند.

جدای از ضرب و شتم ، استوینیس نیز با توپ توپ زد و دروازه بانان اصلی مانیش پاندی و کین ویلیامسون بهترین گلزن تیم SRH را گرفت تا روند را به نفع خود تغییر دهد.

هنگامی که ویلیامسون و عبدالصمد جوان با دیگهای بخار DC سخت جنگیدند ، بازی به خوبی تنظیم شده بود ، اما Stoynis مهمترین دستیابی به موفقیت را در دهلی ایجاد کرد و در هفدهم ، کاپیتان نیوزلند را رد کرد.

بالا رفته

او دومین دیگ موفق در دهلی بود که شب پس از کپیس ربادا ، تهیه کننده لیست شده بود و با رقم 3 برای 26 از سه قاب بازگشت.

در یک درگیری سطح بالا در 10 نوامبر ، دهلی با مدافع عنوان قهرمانی بمبئی دیدار خواهد کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله