مربی فیل سیمونز می گوید ، جیسون هولدر همیشه فرصت بازی در T20I را برای وست هند دارد

مربی فیل سیمونز می گوید ، جیسون هولدر همیشه فرصت بازی در T20I را برای وست هند دارد

جیسون هولدر برای T20I نیوزلند بخشی از غرب هند نیست.© خبرگزاری فرانسه


مربی وست ایندیز ، فیل سیمونز گفت ، جیسون هولدر همه جانبه همیشه در فکر برگزاری مسابقات T20 برای این کشور است. دارنده در سری آینده T20I برابر نیوزیلند بخشی از West Indies نیست. قبل از اینکه کایران پولارد کاپیتانی تیم Windy را به عهده بگیرد ، هولدر در هر سه قالب کاپیتان تیم بود.

بوق تجاری

“جیسون همیشه شانس بازی کریکت T20 را دارد. بگذارید این را برای شما روشن کنم. این یک تور شگفت انگیز است. سری T20 یک یا دو روز قبل از اولین مسابقه آزمون به پایان می رسد و [Holder] به عنوان کاپیتان تیم آزمون ، ما به عنوان یک تیم انتخابی تصمیم گرفتیم که جیسون در این قسمت در نظر گرفته نشود. به نقل از ESPNCricinfo ، سیمونز گفت: “با دیدن اینکه او از IPL آمده است ، یک فرصت برای بازی در یک بازی چهار روزه خواهد داشت.”

وی افزود: “اما جیسون همیشه در T20 است. او دو سال خوب را در CPL گذراند و حالا او مسابقات IPL خوبی دارد.”

هولدر از دسامبر سال 2019 در مسابقات T20I برای وست هندی ها شرکت نکرده و واگن نمایش های چشمگیری در لیگ برتر کارائیب (CPL) و لیگ برتر فعلی هند (IPL) نشان داده است.

دارنده IPL یکی از شخصیت های اصلی SunRisers حیدرآباد بود. این واگن جایگزین میچل مارش مصدوم شد و از زمان ورود وی در شش بازی 13 گل با صرفه جویی 7.62 دریافت کرد. او با خفاش نیز چند عکس مهم بازی کرد.

بالا رفته

در غرب هند نیز دواین براوو برای سری T20I برابر نیوزیلند باقی نخواهد ماند ، زیرا واگن هنگام بازی در مسابقات قهرمانی سوپر پادشاهان چنی در IPL از ناحیه کشاله ران آسیب دید.

“این نگران کننده است زیرا او در CPL آسیب دیده و در IPL آسیب دیده است. اما اکنون وقفه. او قصد دارد به خانه بیاید و آنچه را که لازم است انجام دهد تا او را برای بازی آماده کند. چند سری وجود دارد ، یک IPL ، فکر می کنم قبل از جام جهانی ، بنابراین او فرصت های زیادی برای رفتن و رسیدن به فرم را دارد و ما می بینیم که تمرینات او در آستانه مسابقات چگونه است ، “سیمونز در پایان گفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله