مربیان نگران مسابقات فشرده ، آسیب دیدگی در اروپا – فوتبال هستند

محمد صلاح ، ستاره لیورپول در حالی که مشغول انجام وظایف بین المللی در مصر است ، آزمایش Covid-19 را نشان می دهد ، مشکلات مداومی را به قهرمان لیگ برتر اضافه می کند و قرمزها در هفته های اخیر بازیکنان اصلی خود را از دست داده اند. صلاح تنها بازیکن معروف فوتبال نیست که البته توسط ویروس کرونا دیده نشده است. از زمان از سرگیری فوتبال در سراسر جهان ، نتایج مثبت بسیاری از Covid-19 وجود داشته است و انتظار می رود که در این فصل ، آلوده به ویروس ها ، بازیکنان بیشتری بازی را از دست بدهند.

به عنوان مثال ، پرونده الك تلس ، مدافع چپ منچستر یونایتد را در نظر بگیرید. بازیکن برزیلی که به تازگی به امضا رسیده بود ماه گذشته کوید را مثبت اعلام کرد و سپس قبل از اینکه در یک تعطیلات بین المللی با تیم ملی خود تماس بگیرد ، نتیجه آزمایش منفی را پس داد. در آنجا او دوباره یکشنبه خود را مثبت دید. به طور معمول یونایتد خیلی نگران نبود تلس نخواهد بود. آنها در آن موقعیت از خدمات لوک شاو برخوردار بودند. علاوه بر این ، مدافع انگلیسی اکنون از ناحیه ران دچار آسیب دیدگی شده است و ممکن است چهار هفته بعد از بازی را از دست بدهد ، که باعث سردرد جدید Ole Gunnar Solskjaer در آستانه بازی لیگ برتر در لیگهای آخر هفته با وست بروم در آخر هفته خواهد شد.

پیش از این ، سولسکر نارضایتی خود را از کمبود فضای بین بازی ها ابراز داشت ، عقیده ای که همتایان وی در لیورپول و منچستر سیتی ، یورگن کلوپ و پپ گواردیولا نیز در این مورد اظهار نظر کردند. در این فصل ، از زمان شروع غیر معمول فصل ، تعداد آسیب های عضلانی افزایش یافته است.

از آنجا که اکثر تیم ها عملا فصلی نداشتند و تیم هایی که در رقابت های اروپایی شرکت می کردند باید با یک شرکت جدید عجله می کردند ، کارشناسان پزشکی احتمال آسیب دیدگی بالاتر را پیش بینی کردند. وب سایت لیگ برتر ، که پایگاه داده ای از آسیب دیدگی در لیگ برتر را نگهداری می کند ، بیان می دارد که برای هشت مسابقه اول این فصل در لیگ برتر 103 مصدومیت است. این رقم 16 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است و دو بازی از ابتدای مسابقه در این فصل هنوز انجام نشده است.

طبق گفته The Athletic ، پس از پنج مسابقه در لیگ برتر ، 78 مصدومیت قبلا ثبت شده است که 42٪ بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است. پدرو لوئیس ریپول ، پزشک و بنیانگذار کلینیک ویژه آسیب های ورزشی در اسپانیا ، به ABC گفت که در 50 روز اول فصل اسپانیا 78 آسیب عضلانی وجود دارد.

هنگامی که از شهردار گواردیولا در مورد بدترین شروع خود به عنوان مربی پس از هشت امتیاز از پنج مسابقه قهرمانی س askedال شد ، وی گفت: “من دوست دارم نتیجه بگیرم ، اما همچنین باید شروع و مکان ما را تجزیه و تحلیل کنم … ما برای مصدومیت های زیادی مبارزه کرده ایم ، به دلیل کمبود آموزش و کمبود وقت برای بازیابی بین بازی ها – بازی های خارق العاده باورنکردنی که تاکنون بازی کرده ایم. “

با پیشرفت فصل ، بدون شک این احساس در بسیاری از مدیران تکرار خواهد شد. در مقایسه با باشگاه های اسپانیا ، ایتالیا و آلمان ، باشگاه های لیگ برتر رقابت های اضافی – جام لیگ دارند. این به معنای چهار مسابقه برای شرکت کنندگان در اروپا و همچنین تعهدات بین المللی برای بیشتر بازیکنان آن است. حتی در فرانسه نیز جام لیگ از این فصل به دلیل جلوگیری از ازدحام متوقف شده است. این واقعاً به پاری سن ژرمن ، قهرمان فرانسه کمک نکرد. پانچ ، که در لیگ قهرمانان فصل گذشته دوم شد ، در تلاش است تا 11 بازیکن را برای مسابقات این فصل آماده کند.

توماس توخل ، مدیر PSG در مورد مصدومیت جدی در این باشگاه ، گفت که این به دلیل کمبود وقت برای بهبودی بین بازی ها است. “ما طی 22 روز هشت بازی انجام داده ایم ، بنابراین تمرینات درستی انجام نمی دهیم. تمام کاری که ما انجام می دهیم جلسات بازیابی است و همیشه در ساعت 9 شب بازی می کنیم ، بنابراین روزهای بهبودی کافی نداریم. بازی بعدی ما جمعه در موناکو است و برخی از بازیکنان ما پنج یا چهارشنبه برمی گردند ، زیرا دو یا سه بازی برای کشورهای خود انجام داده اند. توضیح شما وجود دارد. “

انتظار می رود این مشکل فقط در ماه های آینده بدتر شود. این بار تعطیلات زمستانی وجود ندارد و اکثر باشگاه ها هر سه روز یک بار بازی را انجام می دهند. برخلاف سایر لیگ های مهم اروپا ، لیگ برتر به جای 5 بازی به سه بازی تعویضی برگشته است که این کار را برای بازیکنان بسیار دشوارتر کرده است.

بسیاری از مدیران و انجمن فوتبالیست های حرفه ای طرفدار استفاده از 5 بازیکن جایگزین هستند. اما بعید است این اتفاق بیفتد ، زیرا برای تغییر قوانین باید با هر 14 باشگاه لیگ برتر توافق کنید و باشگاه های کوچکتر معتقدند که این امر به طور نامتناسبی برای باشگاه های بزرگ سودمند است.

برای برخی از مشهورترین نام های لیگ ، جمع آوری یک برنامه در طی چند هفته آینده یک چالش بزرگ باقی مانده است. به عنوان مثال ، من سیتی از 21 نوامبر تا 2 ژانویه 2021 در 42 روز 13 بازی انجام خواهد داد. یونایتد در 41 روز 13 بازی مشابه برگزار خواهد کرد. اینها شامل 9 بازی در لیگ ، سه بازی در لیگ قهرمانان و یک چهارم نهایی لیگ لیگ برای هر تیم است. از اوایل سال آینده در جام حذفی یک برنامه فشرده می تواند مشکلات جدی را برای تیم هایی که هنوز در همه مسابقات زندگی می کنند ایجاد کند.