محمد سراج تصمیم گرفت پس از مرگ پدرش در تیم هند با استرالیا در تیم بماند

محمد سراج پس از مرگ پدر و مادرش تصمیم گرفت در تیم هند در استرالیا در تیم بماند

محمد سراج برای یک سری آزمایش 4 مسابقه ای در استرالیا در ترکیب 18 نفره قرار گرفت.© توییتر


محمد سراج که با تیم هندی در سیدنی به سر می برد تا در آینده سریالی مقابل استرالیا داشته باشد ، هنگام فوت پدرش در روز جمعه متحمل ضرر شد. شورای کنترل کریکت هند (BCCI) روز شنبه با صدور بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که به بازیکن درگیر بازی بولینگ سرعت فرصت بازگشت به خانه داده شده است ، اما وی تصمیم گرفته است تا در تیم استرالیا بماند. “محمد سراج دیگ بخار سریع هند پس از یک بیماری کوتاه پدرش را در روز جمعه از دست داد. هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) با سراج بحث و گفتگو کرد و به وی فرصت داده شد در این ساعت غم و اندوه برگردد و در کنار خانواده اش باشد.” – در بیانیه رسانه های جمعی گفته شده است.

بوق تجاری

“دیگ سریع تصمیم گرفته است تا با گروه هند بماند و به وظایف ملی خود ادامه دهد. BCCI در غم و اندوه خود شریک است و در این مرحله بسیار دشوار از سراج پشتیبانی خواهد کرد.”

روز شنبه ، Surov Ganguli ، رئیس BCCI ، با انتشار توییتر به حیدرآباد تسلیت گفت.

گانگلی در توییتی نوشت: “باشد که محمد سراج قدرت زیادی برای غلبه بر این باخت داشته باشد. آرزوهای خوب زیادی برای موفقیت او در این سفر .. یک شخصیت خارق العادهbcci.”

سوره رینا بازیکن سابق کرکت هند نیز در توییتر به محمد سراج و خانواده اش تسلیت گفت.

رینا در توییتر خود نوشت: “شنیدن خبر درگذشت پدر محمد سراج بسیار ناراحت کننده است. خداوند به او قدرت بدهد تا با این از دست دادن مقابله کند. به او و خانواده اش تسلیت می گویم.”

بالا رفته

سراج به عنوان عضوی از تیم های با تعداد محدود برای تور آتی استرالیا نامگذاری نشده است ، اما این بازیکن 26 ساله توانست یک سری آزمایشات چهار مسابقه ای را در ترکیب 18 نفره پیدا کند.

تور تقریباً دو ماهه با سری ODI از 27 نوامبر آغاز می شود. اولین آزمایش از یک سری چهار مسابقه ای در تاریخ 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله