مالک پادشاهان XI پنجاب نس وادی می گوید KXIP در یک برنامه سه ساله با Anil Kumbl ، KL Rahul کار خواهد کرد


تغییر مکرر کاپیتان ها و مربیان در گذشته به پادشاهان XI پنجاب آسیب رسانده است ، و از این رو حق رای دادن تصمیم گرفت که بر روی یک برنامه سه ساله به رهبری Anil Kumbla و K.L. رهولیا برای کنار رفتن ، گفت که مالک مشترک نس وادی این یک رانندگی با غلتک برای KXIP این IPL بود. آنها قبل از اینکه پنج پیروزی متوالی داشته باشند ، شش بازی از هفت بازی اول را باختند تا دوباره به پلی آف بروند. تیم تحت هدایت راهول قرار بود آخرین بازی خود در لیگ را مقابل “Chennai Super Kings” به پیروزی برساند تا به جمع چهار تیم برتر راه یابد ، اما موفق نشد.

بوق تجاری

با نگاهی به فصل به تازگی به پایان رسیده ، وادیا گفت كه این اشتباه كوتاه مدت خوانده می شد ، زمانی كه تیم هزینه ای برای حضور در مرحله پلی آف نداشت ، اگرچه در سال اول ، ستاد فرماندهی و مربیگری توالی لازم برای راهول و كومبلا را پیدا نكردند.

راننده به PTI گفت: “این یک کاپیتان جدید است ، یک تیم جدید با چهره های تازه ، بعضی اوقات فشار می آورد و گاهی اوقات نه. حراج سریع است و ما دوست داریم شکاف ها را به ترتیب متوسط ​​و بولینگ خود ببندیم.”

وی با اشاره به گلن مکسول و شلدون کوترل ، که KXIP در حراج سال گذشته برای آنها پول زیادی پرداخت ، گفت: “بازیکنان بین المللی در سطح مورد انتظار عملکردی نداشته اند.”

وی همچنین گفت که کریس گیل ، که در نیمه اول مسابقات به طور شگفت انگیزی انتخاب نشده بود ، برای انجام یک بازی در فصل آینده آنقدر تلاش کرد.

در مورد گمانه زنی ها در مورد تیم نهم در فصل آینده ، وادیا گفت که این علاقه به رشد روزافزون خود را به بزرگترین لیگ جهان ، T20 نشان می دهد ، و او تا زمانی که از نظر مالی به تیم های موجود نرسد ، از این اضافه شدن استقبال می کند.

وادیا در مورد آینده تحت هدایت کمبل و راهول گفت: “من و آنیل یک استراتژی سه ساله داریم. ما در این فصل تجدید نظر کردیم و مقام ششم را کسب کردیم و فقط یک بازی را از دست دادیم (جایگاه پلی آف).

وی با اشاره به بالاترین پاس مسابقات گفت: “KL (راهول) سه سال با ما بوده است و دلیلی وجود داشت که ما اینقدر پرخاشگرانه به دنبال او برویم. او ثابت کرد که حق با ماست.”

“اگر نظم میانی شما جواب ندهد ، مرتبه بالاتر دشوار است. خوبی این است که ما یک هسته ثابت (Rahul ، Agarwal ، Puran ، Gale و Shami) داریم و باید شکاف های کاملاً واضح (مرتبه متوسط ​​و مرگ بولینگ) را برطرف کنیم” .

کامبل به عنوان مایک هسون کار خود را آغاز کرد که یک فصل بعد از هم جدا شد و پس از انتقال آر اشوین به دهلی ، Rahul به عنوان کاپیتان منصوب شد.

وی گفت: “… سابقه KXIP در ایجاد تغییرات زیاد در کاپیتانی و مربیگری چیزی است که ما می خواهیم آن را برطرف کنیم.”

“راهول یک کاپیتان فوق العاده خوب بود و در هر بازی اعتماد به نفس پیدا می کرد. ما خوش شانس بودیم که او را داشتیم. شامی نیز بسیار درخشان بود و به طور درخشان با فرمت T20 سازگار شد. راوی بیشونوی و ارشیپ سینگ جوان نیز عملکرد خوبی داشتند.”

در گذشته ، KXIP از خدمات T. Natarajan (SRH فعلی) و Varuna Chakravarti (KKR) استفاده می كرد ، اما آنها آنها را آزاد كردند.

“تصور کنید اگر ما بازیکنانی مثل این داشته باشیم ، سام قرآن (CSK) ، اما همه چیز در عقب است. هر مربی که می آید یک روند فکری و روشی دارد که می تواند مانند هر مدیرعامل دیگر رفتار کند.

وادیا گفت: “ما باید به آنها مهلت دهیم كه ساكن شوند ، ثبات را تضمین كنند و به آنها اجازه دهیم اشتباه كنند ، از آنها بیاموزند و تیم را به جلو سوق دهند.”

گیل برای پنج بازی اول انتخاب نشد و مسمومیت غذایی او را برای دو بازی بعدی منتفی کرد.
او سرانجام پس از هفت بازی بازی کرد و بلافاصله اخراج کرد و 288 دوش را با 41/14 از جمله 99 بازی به پایان رساند.

مالک مشترک گفت: “مدیریت تیم همان کاری را انجام داد که به نظر آنها بهترین تیم بود. حمایت از بازیکنان باتجربه مهم است و گیل نشان داده است که فصل آینده باید هر بازی را انجام دهد.”

بالا رفته

وادیا همچنین خواستار تغییر قوانین در IPL شد كه پس از یك تماس كوتاه با دهی پایتخت ، واقعاً هزینه آنها در مرحله پلی آف بود.

“این عجیب است. قوانین باید به روز شوند. امروز KXIP است ، فردا می تواند تیم های دیگر باشند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله