مارکوس راشفورد مزایای جدید انگلیس در وعده های غذایی رایگان مدرسه را مسلح کرده است

مارکوس راشفورد مزایای جدید انگلیس در وعده های غذایی رایگان مدرسه را مسلح کرده است


دولت انگلیس روز یکشنبه مجدداً به کمپین صوتی مارکوس راشفورد ستاره منچستر یونایتد رفت و قول داد که در تعطیلات کریسمس مبتلا به ویروس کرونا و غیره به کودکان فقیر وعده های غذایی رایگان بدهد. پس از یک وارونه در تعطیلات تابستانی ، دولت از تمدید طرح برای دوره تعطیلات خودداری کرد و نخست وزیر بوریس جانسون روز شنبه با راشفورد تماس گرفت تا وی را از تعهدات جدید هزینه ها مطلع کند.

بوق تجاری

این مهاجم 23 ساله پس از بازی 3-1 در منچستر یونایتد در لیگ برتر مقابل اورتون ، این تماس را دریافت کرد.

در بیانیه ای ، راشفورد گفت: “من برای درک بهتر طرح پیشنهادی صحبت های خوبی با نخست وزیر داشتم و از اقدامات انجام شده برای مقابله با فقر غذایی کودکان در انگلیس بسیار استقبال می کنم.”

این فوتبالیست ، که فقیر شد ، گفت که او “بسیار افتخار” می کند به کسانی که برای مبارزات انتخاباتی خود در شبکه های اجتماعی دور هم جمع شدند و قول داد “برای بقیه زندگی خود بجنگد” تا گرسنگی کودکان در انگلیس پایان یابد.

راشفورد ماه گذشته با قدردانی از مبارزات بسیار تحسین شده خود ، در آخرین لیست جوایز ملکه الیزابت دوم در فرمان امپراتوری بریتانیا (MBE) قرار گرفت و او با افتخار از این عنوان در خوراک توییتر خود استفاده کرد.

عواقب اقتصادی شیوع ویروس خانواده های انگلیسی بیشتری را به فقر سوق می دهد و بسیاری از افراد توانایی تهیه وسایل ضروری مانند غذا و گرمایش را ندارند.

کودکان فقیر در طول مدرسه وعده های غذایی رایگان دریافت می کنند ، اما در تعطیلات اینگونه نیست. دولت در مقابل صدور کوپن غذا برای پرداخت به خانواده های آنها مقاومت کرده است و ترجیح می دهد از طریق سیستم مزایای وسیع تری حمایت کند.

اما مبارزات انتخاباتی راشفورد ، خصوصاً با شروع کریسمس ، از بسیاری آغاز شده است و دولت با عناوین منظمی روبرو می شود که آن را به بی مهری متهم می کنند.

بالا رفته

ترزا كافی ، وزیر كار و بازنشستگی ، اعلام كرد 170 میلیون پوند جدید (225 میلیون دلار) برای طرح حمایت از خانواده زمستانی برای كریسمس پرداخت می شود و تعطیلات عید پاک ، تابستان و كریسمس در سال 2021 را پوشش می دهد.

وی گفت: “ما می خواهیم اطمینان حاصل كنیم كه افراد آسیب پذیر در طول این مدت دشوار احساس مراقبت می كنند و مهمتر از همه ، هیچ کس نباید اعتصاب غذا كند و یا نتواند قبض های خود را در زمستان پرداخت كند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله

خبر های روز ایران و جهان